Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más is kezdett fogyókúrába...

Más is kezdett fogyókúrába január elsejétől? Ki hogy halad? Mennyit szeretnétek fogyni és mit csináltok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

A Lifetilt diétát kezdtem el elsején + viszonylag rendszeres mozgás, eddig -2 kg, a program végére 6-10 kg között szeretnék leadni, még nem tudom, a tükör dönti majd el és nem a mérleg.


És te? :)

2012. jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 komasa ***** válasza:
Nagyon sok ember kezd diétát január 1-én, és nagyon soknak január 2-ig tart. Az elmúlt alig több, mint egy hét alatt egy-két kilótól lehetett megszabadulni.
2012. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kicsit nekem is formába kell lendülnöm. Én több zöldséget, gyümölcsöt és salátát eszek, és kevesebb édességet. Különösebb tervem nincs, amit követnék. Ezt próbálom tartani. Még lehet, hogy nézek valami teát hozzá. A rendszeres mozgást kell majd beépíteni a heti rendbe, de azért a napi lépcsőzés megvan.
2012. jan. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Idáig 1 kg-t fogytam idén. Tavaly pedig 27-et :) Szóval jól haladok, köszönöm. Egyébként egészséges életmód, kalóriadeficit. Mozogni nem igazán mozgok :/

19L

2012. jan. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jol. Eddig -1,5 kg a tavalyi -9,5 kg melle. Egeszseges eletmod, mozgas. Meg 8 kgot tervezek kb.
2012. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Január 2-tól kezdtem, mondjuk nagy súlyból és mára 4,2kg sikerült. 4-ig csak annyit csináltam, hogy vissza fogtam az édességet és kevesebbet ettem, meg gyalogolok a busz megállóig 2,5km-t, eddig bicikliztem, de most bedöglött. Azóta már 3x lementem fittness terembe, személyi edzővel edzek 5 alkalmat és aztán kapok egy tervet, azzal folytatom, mindezt a régi üdülési csekkemmel fizettem. Kaptam egy étrendet is, amit úgy tartok, hogy vagy azt vagy olyasmit eszek ami fel van írva. Még olyan 64 kg-tól kell megszabadulnom.
2012. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Komasa: csak a kérdésemre kellett volna válaszolni, a piszkálódásod nem érdekel.
2012. jan. 9. 18:17
 8/10 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm! :) Én is kalóriadefisit és mozgás. :) Eddig -2,8 kg. Mindenkinek további sok sikert! :)
2012. jan. 9. 18:18
 9/10 A kérdező kommentje:
deficit :)
2012. jan. 9. 18:20
 10/10 anonim válasza:
Szia, én nagyon szeretnék lefogyni, kb. 10-15 kg-ot, de persze kicsit több is jó lenne. Én 4 napja nem eszek este 6 után, és tegnaptól használom a Hoodiet sprayt, az nem fogyókúrás cucc csak étvágycsökkentő hogy ne legyek éhes, tényleg nem vagyok tőle éhes csak persze a szemem kívánja a finomságokat. De igyekszem nem mindenbe belehabzsolni. Én még persze nem fogytam.
2012. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!