Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Aki az Update-tel kezdett el...

Aki az Update-tel kezdett el fogyni, hogy kezdett bele? Először mindig csak az 1-es kóddal, vagy rendesek evett, csak betartva az időt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Miért.. pont az update? Miért nem jó neked a zöldség, gyümölcs, húsok? Miért akarsz gluténnal, szójával teleb@szott édesítőszeres péksüteményeket enni? Meg fogod még szívni emiatt, lehet nem most, hanem 5 év múlva.. de sajnos nagyon meg.
2013. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért is?
2013. febr. 7. 13:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert az adalékanyagokra (édesítőszerek, glutén, szója) épít. Ezek egyike sem feltétlen alkalmas emberi fogyasztásra, hülyeség ezzel próbálkozni. Másrészt: tejtermékeket árulnak, cukor nélkül. Nem normálisak.
2013. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Meg fogod még szívni emiatt, lehet nem most, hanem 5 év múlva."

De az is lehet, hogy csak 15 év múlva. Vagy 2o... na jó,lehet, hogy csak 45, de akkor is meg fogod szívni, a végén úgyis megdöglesz!!!! :-D Istenem, mekkora egy dákó ez a "harcművész" gyerek.

2013. febr. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Ha az emberi test működéséből és a szója, glutén hatásaiból indulsz ki:


Mérsékelt (mindennapi gabonával) gluténfogyasztás mellett rengeteg beteg ember lett. Update lisztek már sokkal komolyabb gluténterhelést okoznak!

Szójával hasonló a helyzet.


Azt a dákót.. el lehet képzelni rólam, hogy szét tudnám törni a fejeden, merő humorból?

Aztán az indulat és az idiotizmus, az Update őrület megvetésének jeleként feltolnám a csonkot hátsódba. Talán mellé menne és csak a medencecsontodban megállna, talán elöl kikukucskálna. Az milyen dákó volna, barátom?

2013. febr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lantos Szilvia válasza:
Ezeket a kommenteket olvasva megáll az eszem, valaki feltesz egy normális kérdést és az Update rögtön le van f..ázva... fantasztikus.. és az utolsó válaszra oda van írva, hogy hasznos válasz.. hát az... Amúgy először fogyási időszakban az 1-est ajánlják, aztán lehet 2-es kódú is... amúgy a sok retek-káposzta meg mit tudom én milyen zölségek amúgy keményen puffasztanak is és az ember néha kétszer akkorának érzi magát, mint egyébként. Ja és még annyit ennek a fura nevű Úriembernek, Te is az Update szerint élsz ezek szerint... zöldség... húsok... Nem feltétlenül az az update módszer, ha az update termékeket eszed... én soha nem veszek szinte Norbis kaját, mert nincs rá pénzem, de volt már hogy megkóstoltam, nem rossz egyáltalán és tényleg nem éhes fele olyan mennyiségtől sem az ember, mint a finomított liszttel, cukorral készült ételektől.
2013. márc. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem én eszem az Update elvek szerint, az Update elveket igazították azokhoz az ősi elvekhez, amiket minden embernek követnie kellene a táplálkozásában (nem tömi magát keményítővel, húsok és zöldségek képezik a táplálkozás gerincét).


A zöldségeket tudni kell elkészíteni. Zsíron párolni, gyömbért/csípős paprikát használni hozzá hogy emészthetőbbek legyenek. És igen, kissé puffasztanak a zöldségek, azért van a húsevő állatokénál jóval hosszabb bélcsatornánk, hogy meg tudjuk emészteni a zöldségeket is. Azért egy zöldséges puffadást nem tudok összehasonlítani a tejtermékek, glutén okozta hasgörcsökkel (lásd update tejtermékek, gluténnel dúsított pékáruk).

2013. márc. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lantos Szilvia válasza:
Mégis működik, na mindegy nem vitatkozom... kinek a pap, kinek a papné... ennyi... de attól még nem rossz, hogy másnak ez válik be... Aki egészséges, az nem görcsöl a tejtől, sem a zöldségtől, a teltségérzet vagy puffadás más... Ezért vagyunk "vegyes" tüzelésűek szerintem :)
2013. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lantos Szilvia válasza:
Ezek szerint már jártál Update üzletben... ha ennyire tudod, hogy mit árulnak :) a tej fogyasztható bármilyen mennyiségben, akár 1,5 akár 2.8 zsírtartalmú is legyen, mert nem hízlal... pudingok, joghurtok vannak az üzleteikben, sőt fagyi is, de az másfajta márkában sem egészségesebb, ráadásul ragad a cukortól.
2013. márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!