Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen esetben mit illik?

Ilyen esetben mit illik?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon regi ismerősöm, aki a szomszédom is. Nem vagyunk nagy barátok, de a szomszedsag által jo ismerősök lettünk az évek alatt.

Nemreg született kisbabaja es meghívtak minket ( férjem es engem) babalatogatoba. Mit illik ilyenkor vinni? Hozzátenném, hogy nagyon jomoduak es mar a szüles elott betaraztak mindent, ami egy babának kellhet. Tehat ezert is gondban vagyok, mert nem olyan igazi Jóbarátok, de azert nem " idegenek". Adjatok tanácsot! Koszi!



2016. nov. 4. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Etkeszlet, csoros pohar, nyalkendo, sapka, takaro, mintas textilpelenka, ragoka, etetohalo, babanaplo, szines fenykepkeret.


Edesseg. Bor.

2016. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

2 gyerekem van, senkit nem hivtam meg babalatogatoba, fura, ezt nem szokas igy csinalni, mert aki akar, ugyis elmegy a babat megnezni, aki meg nem olyan kozeli, azt meg nem hozom kellemetlen helyzetbe, mint most teged az ismerosod, hogy akarsz, ha nem, muszaj menned...

Ezert is vagy tanacstalan, hogy mit vegyel szerintem.


Par babaruhaval, babajatekkal nem lohetsz nagyon melle, szerintem annyi eleg is lenne, ha nagyon jofej akarsz lenni, akkor a szuloknek is vigyel ajandekot, bonbon-t es italt.

2016. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Pelus, nedvestörlő mindig jól jön, plusz még rágóka, felhúzható zenélő plüss, kisruha, csörgő. Ilyesmikből is jó ha van felesleg. Szülőknek bonbon, virág esetleg bor.
2016. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Az 1-es es 5-os valaszolo helyeben en elsullyednek. Hogy lehet valaki ennyire gusztustalan...
2016. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Tuti idebofog meg valamit. Erre elvezkedik a szerencsetlen hulye;))
2016. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igy mi is voltunk, vittunk nedvestorlokendot, csokit, ajandekutalvanyt vasaroltam amit neten vagy boltban lehet bevaltani. Termeszetesen nem csak bababoltban. Hanem baba-mama helyeken!:) annak nagyon orultek.pedig nem voltak penzugyi gondjaik!:)

2016. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi jobban állunk anyagilag, mint a rokonság. Én is a vásárlási utalványnak örültem legjobban.
2016. nov. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!