Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit illik adni ilyen...

Mennyit illik adni ilyen esetben? (kislányomnak fülbevaló)

Figyelt kérdés
Gyerekorvosunkat kértem meg, hogy lyukassza át kislányom fülét. Szerintetek mennyi pénzt adjak neki? Mindenképpen szeretnék neki adni valamennyit, csak tanácstalan vagyok, hogy mennyit kellene....
2011. máj. 4. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőm csinálta, egy ezrest adtam neki érte, de azt is alig bírtam rátukmálni.
2011. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne pénzt adj, főleg ha olyan, aki nem szívesen fogadja el, hanem mondjuk egy doboz bonbont kb. egy ezres értékben (annyiért már egész nagyot és finomat lehet venni). Azt tuti nem utasítja vissza.
2011. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Háát, nem nagyon szereti elfogadni a pénzt, az biztos.

Gondoltam viszek valami bonbon-t vagy ilyesmit "B" verziónak, de azért elsősorban pénzt adnék neki. Akkor 1000-2000 ft megfelelő szerintetek? És az asszisztensének? Ugyanis már elmúlt 1 éves a lányom, így tuti le kell fogni majd szegénykémet, amit az asszisztensnő fog elvileg megtenni....

2011. máj. 4. 14:36
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 3000 adnék neki, de ha olyan típus, aki nem szokott pénzt elfogadni, akkor egy drága bonbont+kávét.
2011. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A lányomnak 1 évesen lőtték át a fülét, szerintem jobb, mint a lyukasztás, és le sem kellett fogni, csak ült a férjem ölében, és nem is sírt, csak egy pici "nyöszi" volt. Egy 1 éves gyereket már nem egyszerű lefogni.

Szerintem menj el egy kozmetikushoz, egyszerűbb és nem olyan fájdalmas, mint a lyukasztás. Semmivel nem kellett kenni, nem gyulladt be.

De én vagy semmit sem adnék, vagy egy bonbont+kávét 1000-1500,- értékben, az asszisztensnek, megy egy csokit, de gondold meg amit írtam.

2011. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább belövetném, mint tűvel feszegessék. Sokkal humánusabb megoldás.
2011. máj. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Osztom azt a véleményt, hogy kozmetikussal csináltatnám. Mindkét lányommal így tettem, egyik 6 hónapos, a másik egy éves volt.

De ha nem, akkor tényleg adj egy ajándéktasakban egy finom kávét és egy-két tábla jobb csokit. Ha pénzt akarsz adni, akkor max. 2.000 Ft.

2011. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kórházban 2000 Ft-ot kértek el tőlem lyukasztásra idén, tehát ennél többet nem kéne adni az orvosnak. Ha nem fogad el pénzt, adj bonbont. A nővérkének csak bonbont adj, vagy egy nagyobb tábla csokit.
2011. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ, sokat segítettetek!

3 hónapos korában kozmetikussal már kilövettem a fülét a lányomnak. Forgattam a fülbevalót, alkohollal fertőtlenítettük rendszeresen, ennek ellenére csúnyán begyulladt, spec. ecsetelő hozta csak rendbe, jó sokára. Gyerekorvos szerint érzékenyebb tipus a gyerek, így a lövés okozta szövetroncsolásra a kelleténél rosszabbul reagált. Így most próbálkozunk a szúrással.

2011. máj. 4. 16:50
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 2ezret kérnek ahol kérnek, szerintem annyi értékű bonbont stb adj. Mi Raffaellot adtunk a védőnőnek érte, alig fogadta el.
2011. máj. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!