Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Illik ebben az esetben adni...

Illik ebben az esetben adni valamit a gyerekorvosnak, vagy ez a "dolga"? Bőv lent.

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy pár hete nagyon náthás a kisfiam, és volt hogy heti többször, volt hogy "csak" egyszer mentünk hozzá, rendelési időn kívül -előtte v utána- azért hogy leszívja az orrát és meghallgassa. 5 hónapos, szóval így nem tudom, hogy ezt vegyem természetesnek Tőle, vagy illik ilyenkor valamit -pénzt, ajándékot bármit- adni? És ha illik, akkor mit? Nem kínos? Amiért a kérdés foglalkoztat, hogy végülis a "szabadidejéből" áldoz ránk. Vagy igazából házhoz kéne jönnie, és így ez "természetes"? -ilyen spéci szívója van azért vittük oda, de természetesen szívtuk itthon is-
2010. okt. 28. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én adnék neki pénzt mert legfeljebb nem fogadja el. A tapasztalatom az, hogy megsértődni nem szoktak tőle inkább örülnek neki.
2010. okt. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom h a kötelessége e (bár szerintem minden segítséget nyújtania kell ha tud inkább a rendelési időn túl része a kérdéses nem az hogy használtátok az ő orrszívóját :)) én adnék neki az tuti :(
2010. okt. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még a kisfiam keresztelőjére palackoztunk saját bort, saját cimkével névvel meg dátummal, emlékbe. Nem ciki adni egy olyat, meg még 5000 Ft-ot gondoltam mellé. ?
2010. okt. 28. 11:33
 4/5 anonim ***** válasza:
ha pénzt nem szeretnél neki adni, mert kínosnak érzed, akkor süss neki valami finom süteményt vagy vegyél neki egy szép virágot vagy valami kisebb dísztárgyat. Biztosan jól fog esni neki, hogy hálás vagy neki azért amit értetek tett, és valószínűleg nem vár el semmit érte, de biztosan örülni fog.
2010. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk így hogy beteg volt a kislányom.Rendelés nem volt.Felhívta a férjem a dokit.Eljött hozzánk.Adott a férjem neki pénzt,mert mi sem vártuk el tőle hogy munkaidőn túl ingyen idejöjjön.Ez korrekt.Meg vagyok elégedve a gyerekorvosunkkal.
2010. okt. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!