Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes tápszeres babának...

6 hetes tápszeres babának adnátok reszelt almapürét? Az ismerősöm ezt teszi.10 hetesen pedig spenótot akar adni. Nem túl korai ez?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
DEHOGY!!!
2010. ápr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Isten ments! Nem szabad. Még nagyon fejletlen az emésztőrendszerük. 4 hós korig a tpszeres babának ne adj semmi mást. Max teát. Vagy vizet.
2010. ápr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az első félreolvasta. Nem hónapos, hanem HETES babákról van szó. Nagyon is korai!!! B.
2010. ápr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is tápszeres volt, de én 5 hósan adtam neki almapürét, akkor kezdtük el a kóstoltatást. 6 hetsnek még korai a gyümi, nagyon megterheli a gyomrát.
2010. ápr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
anyósom mesélte, hogy egy szomszédjának az orvos már 6 hetes kortól mondta, hogy adjon almát a kicsinek (azt nem tudom, hogy levet csak vagy almapürét). A gyerek asszem 6 hónapos és már mindent eszik. Semmi baja sincs. Szóval orvos is ad ilyen tanácsot. Az én orvosom azt mondta, várjunk 4 hónapos koráig.
2010. ápr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szeritem a dehogyot úgy értette, hogy dehogy adna:)


Egyébként nem.itt az én kérdésem, hasonló volt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én babám is tápszeres kb 10 hetes volt amikor adtam neki egy kicsi alma levet, nem lett baja, de csak ezzel "kísérleteztem" mással nem is mertem 8 hónapos lesz jövőhéten és csak most kezdtem el a tejtermékeket is. A régi nevelési könyvek írnak ilyesmiket, de akkor más volt a tápszer meg nem volt ennyi permetszer. Ő tudja, nem értem miért kell sürgetni? Aztán meg ideír 2 hónap múlva, hogy ilyen érzékeny meg olyan érzékeny mit csináljon, na mindegy. Mutasd neki babaoldalakt ahol leírják a hozzá táplálást.

Gy

2010. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is durvának tartom az alma adását ilyen piciknek! Semmi esetben nem adnék az enyémnek, cak kíváncsi voltam a véleményekre. Ami elég egységes volt. :)
2010. ápr. 28. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!