Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tíz hónapos lányom reggel...

Tíz hónapos lányom reggel hatkor már felébred. Hogyan érhetném el, hogy ne ébredjen ilyen korán?

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Az óraátállítást nem érzékelte, vagy amúgy is ilyen korán kelt? Nyilván azért ébred fel, mert kipihente magát, vagy mert éhes/szomjas/tele van a pelusa. Nekem a 2 éves lányommal is az óraátállítás kissé nehézkesen ment, ő is korábban ébred, az ő kis belső biológiai órája szerint. Talán ha az esti lefekvést megpróbálod kitolni, csúsztatod az egész napot, később ebéd, később délutáni alvás és később a vacsi is, akkor tovább fog aludni.
2016. nov. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tolod a lefektetés idejét legyél türelmes! Nekem a babám 5. nap aludta ki magát. Addig ugyanakkor kelt, mint korábban hiába fektettem le később.

Egyébként így már 5kor kel. Volt ez 4 is.

Éhesen kel? Kialussza magát? Mennyit alszik nappal és mikor teszed le aludni?


Egyébként örülnék, ha az én kisfiam aludna 6-ig.

2016. nov. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Gyerekként 9-kor feküdtem, 4-kor keltem. Így van ez ma is, 30 vagyok. Nem mindenki sokáig alvó típus. Próbáltam hogy 10-ig fenn vagyok de kínszenvedés, nem pihenem ki magam, viszont ugyanúgy 4-kor kelek.
2016. nov. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Ezt a szentségtörést! Hogy merészel reggel, normális időben ébredni?!


Mi a baj a 6 órával? Később bölcsi/ovi idején se kell majd később kelnie.

2016. nov. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Hánykor fekszik le aludni? Ha alszik legalább 7-8 órát, akkor simán lehet, hogy ennyi az alvásigénye. Én este 8-9 körül alszom el már kamaszkorom óta, és kelek 4, legkésőbb fél öt felé. De ha éjfélkor fekszem valami miatt, akkor is megriadok reggel fél hétkor.


Értem én, hogy vannak a délelőttig alvók, de semmi abnormálisat nem látok a gyerek spontán hatkori kelésében (hacsak nem éjjel egykor alszik el).

2016. nov. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%

Ha ilyen korán kelő a gyereked akkor nem tudsz mit tenni.

Lehet próbálkozni a későbbi lefektetéssel, de akkor is ugyanannyit fog aludni mint addig csak később.

Az én gyerekeim is korán kelők.

A 2 évesem hiába alszik el csak 9.45-kor este, reggel mégis mindig felkel legkésőbb fél 7-kor. Ő ilyen típus. Majd ha nagyobb lesz vagy ovis kinövi.

2016. nov. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!