Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a mei tai...

Mi a véleményetek a mei tai hordozókendőről?

Figyelt kérdés

2-3 hete a pihenőszékről kértem a véleményeket, végül sikerült meggyőznötök ☺ és kapott egyet a fiatalúr és hát .....imádja.Most a mei tai kendőkről kérdeznék (én a gremese márkát néztem ki) mik a tapasztalatok?


[link]


Valami ilyesmiről lenne szó ☺


Kinek szerette a babája, kinek nem? Sokáig tudtátok használni?Érdemes újonnan venni vagy a használtak is jó strapabírók még?


A válaszokat nagyon köszönöm!



2016. nov. 6. 23:05
 1/3 acelsziv ***** válasza:
Valamivel könnyebb kezelni, mint a rugalmas kendőt. Mi rugalmast használtunk és mindkét kicsi imádta. Ahogy szeretik a csatos hordozót is. Egyre figyelj: Ha beül a gyerek akkor térdig takarnia kell a lábát. Vagyis teljes combbal kell ülnie. Soha ne vegyél olyan hordozót, ami csak a lába között tart.
2016. nov. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én anyósommal varrattam egyet. Fiam 3 hónapos korától használtam. Nagyon szerettem. Pl bevásárlásokon magamra kötöttem, jókat aludt addig.
2016. nov. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem. A nagyobbik fiam sokat volt benne, a kisebbik valamivel kevesebbet eddig. Nagyon jó akkor is, mikor a gyerek csak ölben van el, de a karod már nem bírja.

Kiránduláskor is hasznos volt, tudtunk terepen is menni.

Egy keveset használt darabot vettem, így olcsóbb volt. Szerintem a használtakat is érdemes megnézni, csak persze ellenőrizni kell az állapotát (kopás, szakadás van-e rajta)

2016. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!