Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos kisfiamnak adtam...

4 honapos kisfiamnak adtam kostoloba reszelt almat, es almas kortes bebikajat, Nem lessz ettol semmi baja?

Figyelt kérdés
egyebkent meg anyatejes.... mostanabn allnado jellegel nezi amit eszunk es szoszerint kinezi tolunk ezert megkinaltam reszelt almaval es bebikajival,nagyon izlik neki.....de kesobb kezdem a hozzataplalst kb 1 v 2 honap mulva.....esteleg lehet meg valamivel megkinalni ilyen korban? tudtok valamit a bimbo fajdalomra mert a kisfiam szanaszet ragja es szopja pedig foga sincsen még, es most faj ha szopiztatom, de ha kiszivatom sem jobbb....kosike
2010. ápr. 28. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:

4 hónapos korban nem korai a hozzátáplálás.Az almához keverhestz kekszet is.Inkább friss gyümölcsöt adj neki a bébikaja helyett. Később adhatsz neki zöldésgféléket is,ha már egy evést a gyümölccsel kiváltottál. A ti kajátokból ráérsz 6 hónapos korában adni.

3 gyerekes anyuka.

2010. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit azért legyél óvatosabban. Egyszerre csak egy dologgal kóstoltasd. Pár nap elteltével adhatsz neki új ízt. Azért, hogy nehogy allergiás legyen és ha mégis, tudd mire.

A másik pedig, hogy szerintem döntsd el mit szeretnél: hozzátáplálni ilyen korán - ámen, a te döntésed.

de azt írod, hogy még nem akarsz hozzátáplálni - akkor mire jó h. adsz neki pár kanállal?? és ha kérne még?-nem kap többet mert te még csak kóstoltatni szeretnéd?

Kinézi a kaját a szátokból - nagy ügy. Ez már csak így lesz, később is. Teli gyomorral is. Max ne egyetek előtte.


Szerintem a babának nem jó, ha elkezded etetni, de abbahagyod.

2010. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát,anyatejes babának 6 hótól ajánlják a kostoltatást.Tápszeresnek 4 hóstól.

Én várnék vele.

15hós kislány anyukája

2010. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia kend be Bepanthen kenöccsel vagy neugranormonnal amelyiket használod. :)
2010. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindent kipróbáltam, de nekem csak az jött be, ha minden szopi után a saját tejemmel bekentem a cicimet. Pici zsír is van benne + vitaminok. Talán ezért, talán nem, de használt. A Garmastan kenőcsöt sokat ajánlják, nekem nem jött be.
2010. ápr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15:37es vagyok. Ha ki van sebesedve, akkor az anyatejjel kend be és hagyd rászáradni. Minél többet levegőztesd, ezek segítik a gyógyulást. Ha nem sebes, "csak pusztán" a ráncigálástól fáj, akkor nem sok ötletem van. -tedd kicsit ritkábban mellre, éhesebb lesz és nem lesz ideje ráncigálni, hanem a szopizásra fog koncentrálni.
2010. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!