Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves kisfiam beverte a...

Fél éves kisfiam beverte a fejét kúszás közben az ajtóba (nem az élébe), lett egy szép piros pukli a fején rögtön. Lehet baja? Aggódjak, vagy ez "rutinbaleset"?

Figyelt kérdés
Rögtön sírt, de álmos volt előtte is, így nagy nehezen elaludt. Elég nagy a pukli, tettem rá neki hideget, de nem igazán ment le. Mióta elindult, nincs nyugtom, nagyon szeleburdi.

2016. nov. 9. 08:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Oh, lesz még párja, ne aggódj!
2016. nov. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég rutinbaleset, de ha feltűnően aluszékony lesz, vagy hány, akkor irány a sürgősségi.
2016. nov. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam pár napja annyira akar állni hogy mindig borulás lesz a vége éa beveri a fejét. Megy a nagy sirás kb még fel nem veszem az ölembe aztán mintha meg sem történt volna.
2016. nov. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

98%, hogy semmi komoly baja nem lesz.

De azért én elvinném baleseti sebészetre.

Jobb félni mint, mint megijedni.

2016. nov. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz. Mennyi idő múlva jelentkezik ha gond van? Elég macerás bejutni innen, így itthon figyelem előbb, hogy minden oké e.
2016. nov. 9. 08:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg komoly gond van (ennek kicsi az esélye), estig kiderül.
2016. nov. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hat,ize.

Csak megnyugtatas kepp.

Anno,mikor eloszor mentunk gyerekkel a balcsira apuka csaladjanak a nyaralojaba (1,5evessel) az elso este mentek a sztorizgatasok,apuka mamaja meselte,hogy parom mikor ilyen idos volt,rohangalt fel ala es ugy esett el,hogy a vasajto elebe verte a fejet.szerencsere semmi baja nem lett.akkor jot nevettem rajt,hogy biztos ezert olyan utodott szegeny.na masnap a mi kis kicsunk ugyan ezt produkalta,szep csik maradt a buksijan,szeoen belilult.de kutya baja se lett.szemben lakik egy gyerekorvos,Anyosom regi jatszopajtasa.O is ott volt eppen mikor tortent,o is egybol parom regi balesetet hozta fel,hogy hat apja fia.mondta mire figyeljunk,es ha barmi van szoljunk.

Azon a telen a kisfiunk rohangalt itt a haz mogott,sorban vas oszlopok vannak amik ilyen elotetot tartanak.eppen mondtam neki,hogy vigyazz oszlop mikor koppant a feje.egyenesen nekirohant az egyiknek.fenekre ult es nezet nagyokat,megcsak sirni sem sirt.akkor kett egy szep folt a fejen.

Mikor visszamentem dolgozni,elso reggel mikor indultam,szegeny annyira sirt,apja probalta becipelni a szobaba,de a gyerek ugrott egyet a kezeben es pont lefejelte az ajtofelfat (az elet) na akkor hivott parom,hogy azonnal menjek vissza,be kell vinni a gyereket a korhazba.mire hazaertem egy tyuktojas nagysagu,voros pup volt a fejen.egybol be a surgossegire,ahol csinaltak rontgent,szerencsere semmi komoly baja nem lett akkor sem.szepen felszivodott a pup par nap alatt.

Szoval ne aggodj,lesznek meg nagyobb balesetek is.

Korhazba csak akkor ha aluszekony,hanyna,vagy furcsan viselkedik (ez mar inkabb a nagyobbaknal eszreveheto,pl nem tudja az egyensulyat tartani,zavartan beszel ilyenek)

Amugy ha beviszed,hogy beverte a fejet,kb ugyan ezt mondjak el,csak elotte orakat ulsz a varoban.

2016. nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na most azért azt tisztázzuk már hogyha komolyan beveri a gyerek a fejét akkor lehet mondjuk vérzik majd tőle vagy agyrázkódás eseten hányás, étvágytalanság lehet. Ha nem marad a sirás sehogy akor érdemes elgondolkodni hogy nagyobb a baj.

Az én fiam éppen most is beverte a fejét. Tartott 2 percig. De nekik világvege!

2016. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, van különbség esés és esés közt, nem mindegy, hogy csak egy kis pukli lesz belőle pici sírással, vagy beszakad a gyerek feje és hány. De itt az előbbi történt. Ha minden ilyen koppanással balesetire szalad az ember, másról se szólna az élete egy totyogó mellett, mint hogy a váróban ücsörög a gyerekkel...
2016. nov. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Hálistennek azóta sincs semmi gond, igyekszem megedződni...:)
2016. nov. 10. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!