Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Habtapis bajom van, szerintete...

Habtapis bajom van, szerintetek van alapja a félelmemnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon tetszik a habtapi, ajándékba kaptuk, de nem merem a 6 hónapos gyermekem alá tenni, félek, hogy kikaparja a kis részeket és lenyeli. Ilyen téren van valakinek tapasztalata? Mennyire veszélyes, vagy csak én képzelem annak?
2010. ápr. 28. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ragaszd össze hogy ne tudja kipiszkálni
2010. ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én beleragasztottam a kis mozaikokat. Vettem hobbiragasztót, ami vízbázisú, nincsen benne semmi káros anyag, és nem is oldja a habitapi anyagát. Elég pepecs munka, de megéri.
2010. ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én kiszedtem az állatkák szemeit, és eltettem. Csak olyan darabok maradtak, amit nem tud lenyelni, de így sem túl hézagos a szőnyeg.
2010. ápr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: azért nem ragasztottam össze, mert az 5 perc után kiderült, hogy legjobban szétszedni és rágcsálni szereti.
2010. ápr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálunk most már 1 éves a kisfiam, de semmi baj nem történt.Általában ha szét is szedi inkább eldugdozza vagy a szekrény vagy az ülőgarnitúra alá:)

De lehet kapni számosat is amiben nincsenek kicsi darabok.

2010. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem alaptalan a félelmed. Én kiszedtem az aprókat és elraktam (pl a 8-as közepei). A legkisebb bennt maradt darab az O betű - a közepe nélkül. Az én fiam is szétszedni szereti :).
2010. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors, hasznos válaszaitokat!
2010. ápr. 28. 17:16
 8/11 anonim ***** válasza:
A ragasztós válaszoló vagyok: nekem úgy összeragadtak a darabok, hogy azt képtelenség szétszedni.
2010. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én kockákra vágtam egy nagy fehér anyagot, és azt ragasztottam vízbázisú ragasztóval a habtapik hátuljára, szépen egyesével. Így nem tudja kiszedni a kis részeket.
2010. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én pedig az összes hátulját leragasztottam vastag átlátszó ragasztóval. Előtte a kisfiam is elkezdte szétszedni. Most rájött h nem tudja és már nem is érdekli. (Amúgy a fiókkal is ez volt, kihuzogatta, leragasztottam ugyanezzel a ragasztóval, rájött h nem tudja kihúzni, már nem is érdekli. Ezt csak érdekességképpen, hátah jól jön még)


*Sz*

2010. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!