Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tettetek a baba miatt...

Mit tettetek a baba miatt kiürített helyekre?

Figyelt kérdés
A kisfiam elkezdett mászni és minden érdekli. Az alacsonyabb polcokról elpakoltuk a törékeny dolgokat, növényeket, most ezek a polcok teljesen üresek. Úgy néz ki a lakásunk, mintha beköltözés előtt állnánk. Ti tettetek ezekre az üres helyekre valamit?
2016. nov. 11. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, gyerekjátékot. :D
2016. nov. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jatekokat, lapozgatos konyveket, ilyesmiket.:)
2016. nov. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Plusst, lego duplot, kemenytablas konyveket, muanyag gyumolcsot, kisautokat;)
2016. nov. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahova nem én tettem játékot, ott a lányunk "lakta" be rövid időn belül. :)
2016. nov. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jatekot vagy semmit
2016. nov. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szempontból könnyű helyzetben voltunk, mert akkor költöztünk saját lakàsba, mikor elkezdett forgolódni. Így ehhez mérten rendeztük be a lakást. A mi szobànkban nincs alacsonyan polc, csak a pelenkázós szóval így nem üres az egész. :( Az alsó polcokra ruhát raktam, azt pakolhatja. Màrmint a szekrénybe is. Simán kinyitja, de lassan veszít az érdeklődéséből. Egy-két fiók van, de abba is zokni van, azt sem bánom ha pakolássza. Nem veszélyes, engedem. A konyhába gyerekzárat raktam arra a két szekrényre, amit nem akarok, hogy kinyisson. Amit meg nyithat, ott konzerv van, konyharuha, bontatlan tészták meg ilyenek. Legalább lefoglalja magát, míg főzök. Előszobába hatalmas gardróbszekrény van, nem tudja még nyitni, de az se baj ha sikerül neki, mert alul olyan dolgok vannak megint csak amivel nem okoz balesetet(porszívó, egy bőrönd). A cipősszekrényt is pakolhatja.... Mivel így van berendezve, és meg is van engedve, ezért nem igazán pakol ki.
2016. nov. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Játékokat
2016. nov. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Az a szomorú fejecske természetesen nem kell oda.
2016. nov. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!