Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek kövér a kislányom?

Szerintetek kövér a kislányom?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kislányom és 70 cm és 7170 g. Sokan azt mondják, hogy ne aggódjak, majd ha elkezd mászni meg mozogni visszaesik a súlya.
2010. ápr. 29. 08:02
1 2
 1/11 edus83 ***** válasza:
Jajj de cuki lehet,enyém is 3 hós, kb 5és fél kg lehet de én nem bánnám ha pufibb lenne:)).Szerintem elég hosszú a kislányod és biztos eloszlik róla a husika:)).ne aggódj nem kövér.
2010. ápr. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dehogy kövér, és ha az lenne, akkor mi lenne , semmi:) A hossza megvan a súlyához. Kisfiam is mindég nagyobb súlyú volt, de hosszú is, mint kislányod. 1 évesen volt 83 cm, és 13 kg.
2010. ápr. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hosszához képest jó a súlya! Enyém mondjuk 8 hósan ekkora,egyáltalán nem duci,az összes hurkája a helyén van! :) Te babád nagy sullyal és hosszal is született?
2010. ápr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nem kövér :) Én olyan voltam, mint a telihold :D És most teljesen jól nézek ki, úgyhogy nem kell aggódni. Na meg aztán különben is: egy baba legyen pufi és pirospozsgás :)
2010. ápr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én babám is 7 kiló volt 3 hónaposan, a centire már nem emlékszem. Viszont 6 hónaposan már csak 9 kiló volt. Ezután teljesen megállt a súlya, 14 hónaposan lett 10 kiló. Most 17 hónapos és 11 kiló, nagyon szép magas és arányos kis teste van.

Ne aggódj a kilói miatt, kb fél évesen meg fog állni a nagy gyarapodás, utána már csak nyúlni fog.

2010. ápr. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jajj, hagyjad már.. Egy 3 hónapos baba hogy lenne kövér, akárhány kilósan?? Max. jó húsban van. Majd megnő a hossza, meg ha járni fog, rendeződik, ne aggódj.
2010. ápr. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a lányom 4 hónaposan volt 7500 gramm és 70 centi szóval még husibb kéne legyen, de nem volt duci csak hurkás.:)

Most 6 hónapos múlt, ugyanannyi kilóra, vagy max. 100 grammot ha hízott viszont nyúlt 2 centit még.

Úgyhogy ez a gyarapodás le fog lassulni ne aggódj:)

Én is csak lestem mikor hónapról hónapra 1-másfél kilókat hízott az elején....:)

2010. ápr. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na akkor az én babám is "telihold" :DDD

A 3 hós státuszon mérték 61cm és 7800g-nak!!! Apuék mondják, hogy kövér, tegnap majdnem össze is vesztem vele emiatt, mert nekem így olyan aranyos...tényleg pufi, de ha egy grammal is kevesebb lenne, nem "érne" annyit nekem.

2010. ápr. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az enyém nem volt ilyen hosszú,de 20 dekával több volt.6 hónaptól-10-ig "csak" 80 dekákat hízott,aztán 10-12 között megint több,mint 1 kilót.Most 13 hónapos 13-14 kiló között van(fogyott) az 1 éveshez képest.Folyton dübörög,9.5 hónaposan már ment.

4 hónapos koráig csak anyatejes volt.6 hónapig még volt tejem,de már több volt a tápszer.5.5 hónapos korától kezdtem a hozzátáplálást.

2010. ápr. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem se kövér, de mindenki azt mondta....olyan kis hurkincás....olyan imádnivaló. 3700g és 57 cm-rel született:)
2010. ápr. 29. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!