Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitseget szeretnek kerni...

Segitseget szeretnek kerni olyan anyukaktol, akik szinten tapasztaltak a fronthatasok negativ jeleit a babaikon. Tudok valahogyan segiteni, hogy konnyebb legyen a babamnak?

Figyelt kérdés

Eleg fronterzekeny vagyok, amit nem tudom, hogy lehet e orokolni, de azt veszem eszre, hogy a lanyom is megszenvedi a dolgot.

Nyilvan en mar megtanultam, hogy ilyenkor ne sirjak....stb

De ezt egy babatol nem lehet elvarni.

Nagyon fejfajos vagyok, ilyenkor bekapok egy gyogyszer es kesz.A lanyomat viszont nem szeretnem mindenfele gyogyszerekkel tomni....segiteni viszont szeretnek rajta.

Van valakinek tanacsa, hogyan segithetnek?

Masszazs, illoolajok stb.

Minden erdekel.

Homeos bogyokat nem tudok beszerezni sajnos.


10 hetes gyonyoruseg anyukaja


2010. ápr. 29. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem örökölte csak mint általában minden csecsemő érzékeny az ilyenekre ! az enyim is nyugtalan ha idő változás van , ha erőssen fúj a szél.
2010. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos itt mindig fuj a szel.

Az a bajom, hogy ha jon az eso akkor nagyon nyugos, sokat sir.Amikor mar ide er az eso altalaban megnyugszik, de elott mar 2-3 oraval is erzi a valtozast.Angliaban elunk es itt minden masnap esik leglabb.

De azt tudom, hogy nem a hasa, mert azt teljesen mashogy jelzi es szerencsere nem is hasfajos.

Nincs emmi "csodamasszazs" vagy illo olaj ami segitene?

2010. ápr. 29. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg nézz olyan babtestápolót amiben van nyugtató hatású illóolaj, itt pl a gabi jóéjt krémje, abban levendula van azt hiszem.

Az is megnyugtatni, ellazulni segít a babának, felkészíti az alvásra. Ilyenkor is segíthet.

Vannak masszázs olajok, nem tudom van e kifejezetten babának, ha van, biztos tudnak mutatni neked nyugtató hatásút.

Viszont ezek lehet irritálhatják a kicsi bőrét...

Maszírozás technikát erre kifejezetten nem tudok, elvileg az egyszerű babamasszázs is ugyan úgy megnyugtatja.

2010. ápr. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a segitseget.

Levendula olaj :)

Miert is nem jutott eszembe :)

2010. ápr. 29. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!