Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik Vitacolant adnak a...

Akik Vitacolant adnak a babájuknak, nem tapasztalták, hogy aluszékonyabb lett tőle a pici? Esetleg hasmenés?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam ilyet, 6 hónapja szedjük.
2010. máj. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aluszékonyságot nem tapasztaltam, de sokkal lazább lett a széklete,de nem volt soha hasmenése. Azt hallottam hogy ez a benne lévő édesítőszertől van, nem tudom, hogy igaz-e.
2010. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a doki azt mondta, hogy a multikid szirup vassal sokkal jobb a baba szervezetének, mert az alap gond a vashiány szokott lenni, és szerinte amiben kevés a vas az fölösleges. Még azt mondta, hogy a vitacolan sok gyereknek megnövelte az étvágyát, de nem tudom igaz-e, mert nem próbáltam
2010. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.vagyok, utolsó válaszolónak:

Igen, igaz mert ez alapvetően egy étvágynövelő vitamin. Én kifejezetten ezért adom ezt mert nélküle nem eszik semmit. A multikid nem csinált neki étvágyat, azt is próbáltuk 2 hónapig.

2010. máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!