Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónapos kisfiam nem alussza...

20 hónapos kisfiam nem alussza át az éjszakát.4-szer,5-ször kel, hajnalban már félóránként. Volt hasonló tapasztalatotok? Tudok valamit tenni vagy csak kivárni míg elmúlik ez az időszak?

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt hónapokig. Először hajnali egykor kelt majd ébren voltunk durván 4-ig. Aztán jött az az időszak, amikor fél óránként hívogatott, bementem, megsimiztem, elaludt, majd mire visszamásztam az ágyba és aludtam volna én is már szólt megint. Most 2,5 éves, még mindig vannak olyan éjszakák, amikor felkelt, de szerencsére egyre ritkábban. Határozottam javul a helyzet. Sok szerencsét és türelmet a túléléséhez. :)
2015. febr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hóig felkellt 1-2-3 szor pedig foga se jott 8 honapos kora ota, en is ki voltam es mar terhes is . Kepzeld soha nem volt halozsakba soha es kaptam hasznaltan egy nagyon vastagat szinte pufi paplan vaszagsagu, es azota masfel honapja VEGIG ALUSSZA az ejszakakat! Mult heten eszrevettuk hogy jon 2-3 foga is es felkelt ejszaka de bekentuk neki es viszsza aludt, par napja ujra nyugottak az ejszakak! Probald ki!
2015. febr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2es vagyok es borzaszto sokat forgolodik! Megsem zavarja.
2015. febr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fogzik esetleg?

Nekünk most jön az egyik szemfog.....bár alszik szerencsére, de nyugtalanabb. Szintén 20 hós.

2015. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. igen, a foga biztos gyötri szegénykémet, néha csak nyűgösen sír, néha viszont fájdalmasan. :( remélem túl leszünk rajta nemsokára.
2015. febr. 13. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!