Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi a "normális" bukás?

Mennyi a "normális" bukás?

Figyelt kérdés
A fiam 2,5 hetes és néha annyi tejci (szoptatott) jön vissza, hogy át is kell öltöznünk - neki is, nekem is. Nem vagyok kényeske, de rendesen átázunk. Hogyan előzhetem ezt meg? 20 percnél nem szoptatom tovább, de 1-2 büzinél nem jön több. Meg lehet-e ennek valami következménye?
2010. ápr. 29. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Én babám is sokat bukott! Ö rendes tócsákat tett a padlóra,szinte minden szopi után,sokszor még 2 óra múlva is taccsolt. Védönöm szerint csak a felesleg jön ki ilyenkor,nem kell aggódni. Ma már 10 hós,de az elöbb pont a nyakamba büfizett egy adagot :) Semmi következménye nem lesz. Az anyatej hig,ezért könnyebben visszajön,mert még nem zárt a gyomorszájuk.
2010. ápr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elég sokat bukhatnak egyes babák. Az enyém szerintem sokat bukik, de ezt elég nehéz megítélni. Gyomornedvek + nyál is hozzá vegyül és szerintem a szemem is nagyít. Szerintem ezt nehéz meghatározni, hogy mennyi a normális mennyiség. Azt szokták mondani, hogy amíg a baba súlya szépen nő, addig nem kell aggódni. (A barátnőm kisfia nagyon sokat bukott a sűrítős tápszerrel is, de nőtt a súlya, így nem volt gond.)
2010. ápr. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!