Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még valaki, aki most hogy...

Van még valaki, aki most hogy otthon maradt jött rá, hogy nincs senki barátja?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok már egy ideje, és most tudatosult bennem, hogy gyakorlatilag nincs barátnőm, valaki akivel mély dolgokat is megbeszélhetnék. De 30 felett már hogy szerezhetnék igazi jó barátnőt? Mindig volt valaki akit azt hittem, de aztán az évek mást igazoltak..
2010. ápr. 29. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős, csak nekem a távolság okozta a gondot...

Hogyne találhatnál, ez nem korfüggő-..

Fogd meg a gyereket, menj sétálni, játszótérre, védőnőhöz és szólítsd meg a többi anyukát!!

Én 31 vagyok, 3 éve élek itt a faluban, azóta vannak ismerőseim, mióta megszületett lányom, és mióta a második lányom is, még többen "beszélnek hozzám".

A szomszéddékkal minden nap együtt járunk sétálni, és több anyuka van, akikkel alkalmanként elmegyünk együtt játszani.

Amúgy ajánlani tudom még a www.donna.hu oldalt, előző városomban az segített 3 barátnőt találni.

2010. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem is így van!1 éve vagyok itthon a babámmal és a kollégáim +a barátaim akik végig velem voltam amíg terhes voltam most nem érnek rá,nem hívnak és ha én megyek be hozzájuk már úgy érzem nem igazán érdekli őket hogy mi van velünk:(azokat az anyukákat is irigyelem akik mindig együtt sétáltatják a babájukat.nem tudom miért van ez?úgy látszik mégsem voltak igaz barátok!
2010. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én nem vagyok az az odamenős típus. Az összes barátnőm akik voltak, mind ők közeledtek felém...
2010. ápr. 29. 22:12
 4/8 A kérdező kommentje:
Néztem ezt a donna.hu-t, de meghívóval lehet belépni. Tudnál küldeni esetleg:) ?
2010. ápr. 29. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2010. ápr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is kérdezném, hogy hol laksz? :)
2010. ápr. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pest megye, Törökbálint
2010. ápr. 29. 23:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem igaz vannak "régről"barátnőim,de általában dolgoznak vagy vidéken laknak.De amikor az 1 év körüli fiammal elkezdtünk játszózni akkor jöttek az ismeretségek!

Azóta eltelt kb 1 év és mi anyukák már vagy fél éve hetente vagy kéthetente összeülünk(este)és dumcsizunk eszünk-iszunk!Szuper jó!Ráadásul állandóan megy a ruha/játék stb csere-bere.+vigyázunk egymás gyerekeire ha úgy alakul!Ne add fel!Járjál baba-mama közösségbe,ringatóra játszótérre.biztosan te is fogsz találni barátnőt/barátnőket!

2010. ápr. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!