Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hó körüli babátok miben...

8 hó körüli babátok miben van? Úgy értem, rugi vagy nadrág+pulcsi? És ha csak sétálni mentek, átöltöztetitek pl. pamut rugiból plüss rugiba, vagy inkább nadrágba meg pulcsiba?

Figyelt kérdés
Az én babám 6 hónapos kora óta áll és szinte csak rugdalózója van és a legtöbb pamut. Néha már cikinek érzem kintre a pamut rugit, főleg hogy már nem kell overall. Vagy ez butaság? Na meg hogy mikortól érdemes leváltani a rugdalózót?
2010. ápr. 30. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
rövid ujjú body, tréning gatyó van rajta+zokni. ha lemegyünk többnyire ráadok egy polót vagy pulcsit, meg nadrágot cserélek
2010. ápr. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7 hós kisfiam, de már itthon is ujjatlan body + vékony hosszú ujjú felső + pamut mackónaci + zokni összeállításban van, sétáláshoz sem öltöztetem át. A rugikat csak alváshoz használjuk.
2010. ápr. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is kb 6-7 hónapos kora óta rugit csak alváshoz használok. Itthon általában body+melegítőnaci+zokni+puhatalpú cipő, sétához átöltöztetem valami szebbe.
2010. ápr. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!