Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hetes a babám. Kb. öt...

Hat hetes a babám. Kb. öt hetes koráig nagyjából rendben ment minden, jól tűrtem, hogy egész nap a cici lógna. De mostanában szinte egyáltalán nem alszik napközben, ennyit nem bírok szoptatni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam, hogy csak két óránként kapjon enni, az üvöltések lekerülésére beszereztem cumit. A cumit nem fogadja el, csak üvölt. Szinte csak kétszer fél órát alszik naponta. Már hagyom sírni, mert nem bírom. Éjszaka a kétszeri ébredés helyett minden kétórában ébreszt ciciért, reggel felé óránként. Ma már négy óra után is csak üvöltött... Szerintem nem fáj semmilye. Mi lehet ez? Kezdek megőrülni...
2008. okt. 6. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak vele törődj,próbálj meg többet pihenni vele együtt és minden etetés előtt igyál meg 2-3 dl folyadékot,(tiszta víz vagy szoptatós tea).Az állandó cicin lógással próbálja serkenteni a tejmennyiségedet,ha több tejed lesz tovább fogja bírni cici nélkül,ha emiatt ideges és feszült vagy Ő ezt megérzi és nyűgösebb lesz.
2008. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi ugyanezt játszottuk 5-6 hetes korától, borzalmas volt.

Mindent megtettem, de az állandó idegeskedés és kialvatlanság megtette a hatását és elment a tjem, hiába szoptattam kétóránként akár, ha nem úgy jött ahogy ő akarta ( csökkent a mennyisége így nehezebb volt kiszívni ) nem volt hajlandó szopni se, csak üvöltött alvásról ne is beszéljünk. Egy darabig fejtem úgy kapta aztán szép lassan elfogyott... 3 hónapos kora óta tápszeres, most lesz 5 hónapos és kb. 5-6 hete kezdtek rendbe jönni a dolgok, most meg jön a foga. Ha már nem bírod add le egy kicsit rázza más a fenekét, te meg pihenj sokat, egyél-igyál rendesen, remélhetőleg az idő mindent megold...

2008. okt. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja aztán 3 hósan kiderült hogy középfülgyulladása van, 5 napot voltunk a Madarászban, már ki volt fakadva.

Nem tudom ez okozta e a problémánkat, de a te helyedben azért megnézetném dokival is, a babáknak nagyon érzékeny a fülük. 2. válaszoló vagyok.

2008. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Növekedési ugrása van, nagyobb az étvágya, mint amennyi tejet meg tudsz termelni, és az idegeskedés is ront a helyzeten. Nagyon sok praktika van a tej növelésére, de ahhoz szakember segítsége kellene. Én az LLL.hu-n kértem tanácsot, amikor ebbe a helyzetbe kerültem.

Keress rá a neten!

Sok sikert!

2008. okt. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!