Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinél hogy volt? 6 hetes...

Kinél hogy volt? 6 hetes babam ahogy eljön az este rázendit a sirásra és csak a cicin tud megnyugodni, igy szinte egész éjjel cicizünk.

Figyelt kérdés
Mikortol számithatunk arra, hogy átalusza az éjjszakát?
2010. ápr. 30. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is hasonlóan volt, és az én kisfiam hasfájós volt. Este kezdődik legtöbbször a hasfájás a babáknál, szóval gondolom nálatok is ez a gond. Viszont nem szabad egész éjjel szopiztatni, mert ha megszokja, utána mindig követelni fogja. Én adtam neki Infacolt meg Gripe Watert, de ezek sem mindig segitettek. 3 hónapos korára kinövi, ez szinte törvényszerű. Aztán jön a fogzás, az se lesz leányálom, mi épp ettől szenvedünk... Amikor este megszopizik, jól büfiztesd meg (szopi közben is jópárszor), h. biztos ne maradjon bent levegő. Aztán simizd a pociját az óra járásával megegyezően. Ez segit, h pukizzon, és attól múlik a fájdalom. Aztán adj neki egy cumit, attól megnyugszik és tedd le aludni. Van, aki hasra tezsi, állitólag ez is segit, én oldalt altatom vagy háton (mert már elfordul). Remélem tudtam segiteni vmit... Ha nem javul, keresd fel a védőnőt, hátha van még 5lete... Üdv! Ja, az én kisfiam 5 hónapos és még egyszer felkel éjjel, állitólag egy éves korukig ez igy marad.
2010. ápr. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én babámnál is volt egy időszak mikor egész éjjel cicizett. Így végül úgy döntöttem, hogy kimegyek vele a nappaliba, így valamennyit én is tudtam aludni. Hasfájós volt, próbáltam infacolt, gripe water-t de igazából én úgy vettem észre, hogy egyik sem igazán segített. A hasfájós időszak 3 hónapos kora után elmúlt. Ráadásul a hasfájás mellett a fülére ment a nátha, emiatt is nyűgös volt szegényke. Az éjszakát 2 hónapos 1 hetes korában aludta át. Annak ellenére, hogy sokat aludt mellettem (vagy rajtam) az első 2 hónapban (féltem is, hogy elkényeztetem és majd nem alszik el a saját kiságyában), ha nincs semmi baja a kiságyában alszik egész éjjel. Most 4 hónapos, igaz az esti elalvás néha nehézkes neki, sokszor még mindig csak a cicin tud elaludni és megnyugodni. De ez lehet abból adódik, hogy nem cumizik. Én próbáltam de nem kell neki.
2010. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!