Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinalok rosszul? Normalis...

Mit csinalok rosszul? Normalis hogy igy lokdosi magat ejszaka? 8 hetes Bovebben lent

Figyelt kérdés
8 hetes a kisfiam.Hasfajos, minden cseppet kiprobaltunk.Mar jobb nem uvolt keken,vorosen mint par hete de a kakival,pukival meg mindig szenved es rossz kedvu egesz delelott ha nem jon.Napkozben eszik aztan sokszor elis alszik a tejcsin de legtobszor utana font van fel,1,masfel orat aztan elalszik itt-ott mikor hol jo neki.Napkozben a nappaliban vagyunk.Itt szeret lenni.De este szobaban alszunk,egyutt.Haromszor ataludta az ejszakat egyszer 7-tol 6-ig es ketszer 10-tol 6-ig.De ezeket leszamitva 7kor vacsi,furdes aztan szunyokal egyet 8-tol 9 fel 10-ig aztan kezdodik a buli.Sirdogal(anno ilyenkor kezdodott a hasfajas) ilyenkor adok neki tejcsit es tobb mindent probaltam pl;7kor elvittem a szobaba lefukdtem vele de 5-10 percenkent felkelt ha eljottem mellole es sirt.Vagy megitta a tejcsit elaltattam a babakocsiba bevittem betettem az agyba aludt fel orat es utana kezdte ra a bulizast.Vagy volt hogy nem hagytam elaludni a 7-es tejcsi es furdes utan de akkor is hiaba tettem be az agyba aludt fel orat es kezdte a szokasosoat.Volt hogy bementunk tejcsi utan ilyenkor sosem alszik el volt hogy olben elaludt letettem ra 5 percre font volt.Es meg sorolhatnam.Mi lehet ebben a fel 10-10 oraban este hogy sosem tud elaludni normalisan mint napkozben?A buli az azt jelenti hogy rakezdi a nyuglodest,sirast fel 10 korul es egeszen ejfel vagy egyig csinalja szinte megallas nelkul.Ugy gondolom sokmindent kiprobaltam hogy elaludjon rendesen de mar kezdem feladni.Ja es a buli meg azt is jelenti hogy hason fekszik mert csak igy tud aludni es jon belole vissza a kaja,nem gyozom cserelni a feje alatt a textil pelust es ha ez nem volna eleg akkor forgatja a fejet a cumival egyutt kozben a kezevel hadonaszik es a labaval lokdosi magat.Normalis ez?Mit tegyek hogy rendesen aludjon?Miert lehet ez?Napkozben ha elfarad szepen elis alszik de ilyenkor este barmit probalok semmi sem tunik mukodo kepesnek.Pl tegnap este felkelt 9kor,tejcsi,bufiztetes megprobaltam altatni de nem ment igy a hatan fekudt es csak gugyogott ami zabalnivalo volt de mar fel 11 korul tartottunk.A parom elment aludni igy mi is bementunk a szobaba megprobaltuk de csak lokdoste magat,bufizett igy mindent ossze es nem farad el.Napkozben max masfel ora es alszik es ebben benne van az eves,jatek,pelus csere.. de pl tegnap 9-tol ha jol emlekszem fel 12-re csendesedett el de utana is meg sokaig forgolodott ja es mar jott a kovetkezo etetes igy odaadtam a tejcsit es azon szunykalt el.De mar faradt vagyok minden este probalkozni es varni fel 12-ig hogy elaludjon.Ha ilyenkor elalszik akkor alszik reggel 6-ig normal esetben persze ugy hogy mellette alszok es ha forgolodik adom a cumit ha kikopi elveszem ne fekudjon ra.Reggel 6kor eszik es akkor szinte azonnal visszalaszik es 9 korul kel fel.Persze en kelek reggel mert van egy 8 eves lanyom akit elkel inditani suliba.Valami otlet mit tegyek?Nagyon cuki hogy gogicsel este de az hogy 2 oraig lokdosi magat es nem tud aludni az nem tul jo.
2016. nov. 29. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Probald bufoztetni hosszabban.

Biogaia csepp vagy espumisan.


Es sok sok turelem. Faj a hasa. El fog mulni!

2016. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi, probalom... a cseppeket mar hasznaljuk.
2016. nov. 29. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!