Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalat keveset evő...

Tapasztalat keveset evő tápszeres, pár hós babával kapcsolatban? Pl. Kiderült, hogy a háttérben valamilyen probléma okozza ezt a kevés evést?

Figyelt kérdés
A kevés evéssel kapcsolatosan volt valaki a babájával kivizsgáláson? Pl. vashiány
2010. ápr. 30. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
4hós és alkalmanként max 120at eszik. viszont az alaklom 2óránként van. a védőnő szerint nem éhezik ki eléggé. hát részemről bekap..ja. szépen fejlődik és ez a lényeg. ja az éjszakát átalussza, hiába eszik naaaaaaaagyon keveset
2010. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az én 3 hónaposom is keveset eszik pár napja. De ma rájöttem, hogy ha a 150 miliből csak a felét eszi meg, és utána leteszem az ágyra, fekve belapátolja a többit is. Utána persze böfiztetés. Nem biztos, hogy baj van, ha keveset eszik.
2010. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ma negatív rekordunk volt. 50ml-ket evett, mint egy újszülött. 3 hós és 5500g. Kb. össz. 300ml evett eddig, talán ma még egyszer fog enni, de akkor is nagyon kevés.
2010. ápr. 30. 19:51
 4/8 A kérdező kommentje:
Már nem tudom mire gondoljak.
2010. ápr. 30. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az en picim is csk kb 60 ml-eket eszik es alig hizik, de a doki es a vedono szerint is kutya baja. Nagy sullyal szuletett, ugyhogy a sulya meg igy is normalis. Amig kiegyensulyozott, jokedvu, eber a babad en nem izgulnek.
2010. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Elozo vagyok, csak lemaradt: az en babam 9 hetes.
2010. ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

szia

próbálj beszélni a dr.nénivel, hogy hátha lecseréli a tápszert és egy másik fajta jobban bejön a babának. nekünk a milupa nagyon bevált. ha heti 150-200gr-ot hízik a babád ne aggódj, ha nem akkor beszél a drnénivel, ezt neki is tudni kell.

2010. ápr. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már napirenden van a kérdés a dokinál, amit felírt, az még úgy sem ette. Most a régit esszük, de ez sem csúszik, sajnos tejem már nincs, akkoriban többeket evett, amikor csak pótlásként kapta a tápszert.
2010. ápr. 30. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!