Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is van hasonló helyzetben,...

Más is van hasonló helyzetben, és ha igen akkor mit érez ezzel kapcsolatban? Akár más probléma miatt is.

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta küszködök csípő és gerincproblémákkal. 1 éve állapítottak meg gerinccsavarodást nálam, majd az elmúlt héten egy orvos javaslatára elmentem medenceröntgenre, hogy ellenőrizzék a jelenlegi helyzetét(csípőficammal születtem), aminek az eredménye az lett, hogy a combcsontom nem illeszkedik megfelelően az izületi vápába. Még nem súlyos a dolog, viszont az orvos azt mondta, hogy nem szülhetek természetes úton gyereket, mert akkor lehet később csípőműtétre is szükségem lesz. Még csak 20 éves vagyok, nem tervezek gyereket egyenlőre, de a hír nagyon lesújtott:( Nem akarok kevesebb lenni más nőktől, akik normál úton is tudnak gyereket szülni.
2011. márc. 31. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"Nem akarok kevesebb lenni más nőktől, akik normál úton is tudnak gyereket szülni."Ekkora marhaságot még nem hallottam...Miért lennél kevesebb????A végeredmény számít és semmi más!Én sem szülhettem természetes úton!Programozott császárom volt,de nekem ilyen soha nem jutott eszembe és Neked se jusson!A lényeg egy csodálatos és egészséges kisbaba,majd ha eljön az ideje.Üdv:9 hónapos kislány anyukája
2011. márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van.

Tudod mitől lennél kevesebb? Ha a betegséged ellenére természetes úton szülnél amibe olyan szinten belerokkannál, hogy nem tudnád ellátni a gyerekedet.

Nem leszel kevesebb attól ha császárral születik a babád. A végeredmény a lényeg, nem a mikéntje.

2011. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én szívbetegséggel születtem, csecsemő koromban meg is műtöttek. Szerencsére gyógyszert nem kell szednem, de mindig is tudtam, hogy sosem szülhetek természetes úton. Tavaly született a kisfiam, programozott császárral.

A kérdésedre válaszolva: én sosem éreztem azt, hogy kevesebb lennék más nőktől, amiért csak császárral szülhetek. Anya lehetek, egy csodálatos baba anyukája és ez a legfontosabb.....

2011. márc. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jézus, én császárral szültem komplikáció miatt, akkor most kevesebbet érek? :(:(:(

Ne máááár! Ne így fogd fel!

Örülj neki, hogy létezik a császár és lehet egyáltalán gyereked!!!

Van, aki évekig próbálkozik gyerekkel, és nem jön össze, na az mit mondjon? Szerintem örülne, ha akárhogy is de gyereke születhetne!

Egy császáros nem kevesebb! Az a baj, hogy sok helyről lehet ilyen hülyeséget hallani, de ezen aztán nem szabad emészteni magadat! A kislányom édes, aranyos, imádom és örülök, hogy itt lehet köztünk, és nem lett semmi baja, mert a császármetszés megmentett minket!!!

2011. ápr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

Anno anyósom volt ilyen helyzetben, mint te. Sajna a dokija nem vette komolyan a helyzetet, és nem fektette be korábban. Olyan gyorsan indult meg nála a szülés itthon, hogy nem ért be a kórházba. Teljesen szétment a csípője a szüléstől. Azóta ül kerekesszékben. Ez 35 éve történt. Azóta nagyon sokminden változott az orvostudományban. Szerintem attól, hogy valaki egészségügyi prolbléma miatt szül császárral nincs semmi kivetnivaló. ezért találták ki.

2011. ápr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!