Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt tapasztalata valakinek...

Volt tapasztalata valakinek asszimetrikus mászással kapcsolatban? Magától remdeződött ez a probléma? Esetleg kezelést, tornát igényelt? Ha igen mit csináltak? Minden információt szívesen fogadok.

Figyelt kérdés

Kisfiam 9.5 hónapos.Jobb lábát nagyon,a balt kevésbé,de kifelé teszi,kacsalábasan.Ez elöször mászáskor tünt fel,de már magától feláll,és akkor is ez a helyzet.Ortopédián 3 hónaposan nem találtak gondot (császárral született).Gyógytornász annyit mondott,hogy ezzel,addig nem kell semmit csinálni,míg nem áll stabilan,és nem lépeget jobbra-balra.Jövő héten viszem megint az ortopéd szakorvoshoz,aggódom mit fog mondani.

Addig is várom a tapasztalatokat.Mi a véleményetek?

Előre is köszönöm mindenkinek!


2010. máj. 19. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A helyedben megmutatnám egy dévényes szakembernek.

2010. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Komárom megyében tudsz ilyet véletlenül? Gondolkodtam,hogy felviszem a Pető intézetbe.Ott is tudnának segíteni?Gyerekorvos mozgatta a lábfejét,ott minden rendben.Gyógytornász szerint laza a medencénél,de ő várni akar.Viszont én nem.Kedden kell mennem az ortopéd dokihoz.Tovább nem várok,lépek minnél előbb.
2010. máj. 19. 22:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a "Kismamák nagykönyvében" azt olvastam, hogy nem gond, ha egy baba asszimetrikusan használja a lábait mászás közben. Szóval szerintem ne aggodalmaskodj, amíg a doki nem mondja, hogy gond van.
2010. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Kórházban voltunk, azért csak mst írok.

Dévény Alapítvány elérhetősége:

Telefon/fax: 06-1-3555-392,


email: deveny@deveny.hu

Hívd fel őket, megadják a hozzátok legközelebb eső Dévényes szakember elérhetőségét.

Minden jót!

2010. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

11:30-as válaszoló.Nagyon szépen köszönöm a segítségedet! Remélem már jól vagytok, meggyógyultatok!

Ti is Dévényeshez jártok? Van tapasztalatok ezzel kapcsolatban? Köszi mégegyszer!

2010. máj. 24. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!