Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg baj ha az 1évesemnek...

Tényleg baj ha az 1évesemnek karácsonyra tanuloasztalt veszek? Anyosom szerint tönkremennek a lányom idegei ha mind zenélős játékot veszek neki.

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Szeretni fogja :)


Anyósod idejében ilyenek nem voltak, emiatt lehet, hogy nem tetszik neki az ötlet.

2016. nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem baj, de nagyon felesleges. Nem tanul vele semmit, csak a gombok nyomogatását. De a te dolgod, hogy mire költöd a pénzeteket.
2016. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Csak a ti idegeitekre fog menni a sok zenélő játék. :D

A gyerek élvezi

2016. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Sokkal ertelmesebb, jobb jatekok vannak.
2016. nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem meg értelmes játék. Ettől sokkal értelmetlenebb dolgok is vannak. Nekünk eddig a 2 fiú nyúzta most született a kislányunk szerintem ő is szeretni fogja. Nekünk fisher price tanulóasztal van, amin van zongora, könyv, telefon és kis laptop különböző funkciókkal
2016. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A lányom nagyon szereti a zenélős játékait , olyan ügyesen táncol a zenére , ezért gondoltam ilyesmire. Csak igy elgondolkoztam hogy ténylég ártok neki a zenélős játékokkal. Anyosom szerint inkább babát kéne vegyek neki , de azzal mit kezdjen ? Még nemtudja etetni a lányom , meg ilyesmiket játszani vele
2016. nov. 30. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha csak gombot nyomkodós zenèlős játèkai vannak, az tènyleg nem lehet túl jó az idegrendszerènek.

Èpítőkocka, mesekönyv, mágneses rajztábla, csúszda, hinta, mászóalagút, dob, rumbatök, xilofon ha hangszert szeretnèl, sstb.

2016. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az anyósok apósok ilyenek, a mi gyerekünknek is a hozzátáplálás elején már májacskát szalonnát akartak volna adni, legalábbis poénkodtak vele.... :D Mindent jobban tudnak, és mi vagyunk a béna szülők. De az, hogy a gyerek arca felé gyújtotta meg 1 éves születésnapján a rakéta gyertyát, lényegtelen. Na mindegy. :D


Az az igazság, hogy ez egy ilyen korszak, minden érdekes, minden izgalmas, mindent meg kell fogni, stb. Nem tudom hol laktok, de ha Budapesten, akkor nem hiszem, hogy a zenélős játéktól fognak tönkremenni a gyerek idegei. Szerintem mindaddig, amíg tart rá igényt, addig nincs baj. Úgyis jelezni fogja a gyerek, ha már sok.

2016. dec. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!