Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes a lányom most 62-es...

8 hetes a lányom most 62-es ruhákat kezdtünk hordani. Nyári ruhácskákat milyen méretet vegyek? És őszre?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt nagyon nehéz megmondani mert attól is függ hogyan gyarapszik a pici súlya. Meg hány cm-t nő havonta. de szerintem nyárit már vehetsz 68, 74 méretekben!
2010. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Őszre még ne vegyél, mert nem tudhatod biztosan, hogy milyen ütemben fog nőni. Nyárra szerintem 74-es körül. De a méret sem nagyon mérvadó, mert függ a fazontól és a ruhadarabtól is. Pl. egy kantáros gatyót lehet állítani, de a body-nál nem mindegy, mert ha nagy lóg rajta, ha kicsi meg szorít.
2010. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Őszre még én sem vennék neki ruhákat.Tényleg nem tudni addig mekkorát fog nőni.Nyárra 68 esetleg 74-est vennék.A számozásokra pedig nem szabad hagyatkozni.Én már nem a számozást nézem, hanem kb.tudom nagyságra mekkora kell,de segítség képpen viszem magammal a centit.:)
2010. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nyárra elég lesz a 68-as, és majd csak őszre kell a 74-es ruha. Nem fog már olyan ütemben nőni, mint az első 8 hétben.

Az én fiam most 7 hónapos és 70cm, neki is bőven elég lesz a nyárra a 74-es ruhák.

2010. ápr. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En a tescos ruhakat ajanlom, mind tiszta pamut, es ott a legjobb minosegu szerintem. En a 6-9 hos meretet vennem helyedben, mert a 3-6 ill. 6-9 hos polok hossza ugyan az csak az ujja hosszabb 1-2 centivel de azt fel lehet hajtani es ha no a baba akkor is jo lesz. A farikat is fel lehet hajtani, vagy a naci is eloszor halaszgatya majd mire jo a nagy meleg pont jo lesz rovidnadragkent. Nekem ez a tapaztalatom, mindig nagyobbat veszek es ugy nem novi ki 2 honapos alatt ganem sokaig ki lehet hasznalni. A ruhacskakat is eloszor ruhakent majd harisnyaval vagy rovisnadraggal tunikakent hordta lanyom.
2010. máj. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!