Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti a hanyadik hétben...

Anyukák, ti a hanyadik hétben raktátok össze a kiságyat, menyi idővel előbb mostátok, vasaltátok a baba ruháit?

Figyelt kérdés

2016. dec. 1. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A ruhákat, textilpelusokat, takarókat, lepedőket, kifogókat a 36-37. hèt környèkèn kimostam, illetve vasaltam amit kellett. Ha bármi törtènne... A kiságyat az elsőnèl a fèrjem kb. szintèn ekkor rakta össze, a màsodiknál már kèszen állt (örökölte az elsőtől), a harmadiknál aznap, mikor hazajöttünk a kórházból.
2016. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

A babaszoba már kész volt a 36. héten, ágy összerakva, stb.

Mosás, vasalás a férjem dolga volt, mire mi hazamentünk a picivel, ő megcsinálta. Előbb teljesen felesleges, mert akkor egy hónapig ugyanúgy csak porosodik, és akkor tök fölösleges újra kimosni.

2016. dec. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsőnél amíg a kórházban voltunk anyukám kimosta és kivasalta a ruhákat, kb 1 hetes volt a baba mikor összeraktuk az ágyat.


Másodiknál az orvos azt mondta a 37. héten hogy úgy állok hogy már csak a fájások kellenek, úgyhogy azon a héten összeraktuk az ágyat, és elkezdtem mosni.. (Végül indítani kellett a szülést :S)

2016. dec. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Mind2 gyerkőcünkkel a 36.hét legelején pakoltam és készítettem el a ruhákat.Az ágyikó+ pelenkázó már talán a 34.héten kész volt...A mosást azért hagytam utoljára,m úgy voltam vele,h ha korábban is jönne minden elvan készítve,kimosni már kitudja a párom is...Így is a 2.babunál még majd 4 hetet álltak...☺

2016. dec. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34.héten kész volt minden már..elötte volt egy visszatartásom 32. hetesen,igy nem biztuk a véletlenre. A ruhákat még volt időm a 40.héten újra renbe rakni.
2016. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!