Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos baba már felismerhet...

6 hónapos baba már felismerhet 2-3 hetente látott rokonokat?

Figyelt kérdés

Nővéremnek van egy 6 hónapos kislánya. Más városban élek, 2-3 hetente látogatok haza a szülővárosomba (ahol ők is élnek), és ilyenkor találkozom vele vagy az ő lakásukban, vagy a szüleinknél. Általában szombaton és vasárnap is napi 3-4 órát töltünk együtt, ilyenkor sokat foglalkozom a babával, játszunk, ölbe veszem, mondókázok neki, stb.


Legutóbbi hazalátogatásomkor már úgy vettem észre, mintha felismerne, ez lehetséges? :) Persze nem úgy értem, hogy tudja hogy a nagynénje vagyok. :D Csak hogy valaki ismerős, aki szokott hozzá járni. Mert mondják nővéremék, hogy mostanában mindig sír vagy megijed, ha idegen közeledik felé, de amikor engem meglátott szombaton (előtte 2 hétig nem látott), felderült az arca, csupa mosoly volt, láthatóan örült. Lehetséges, hogy már rám is ismerősként tekint? :))


2016. nov. 30. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Természetes, hogy felismer.
2016. nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudja senki megmondani, de simán lehet hogy felismer.

Viszont nem értem miért fontos ez ennyire mindenkinek, hogy rá mosolyogjon, rá emlékezzen, őt szeresse stb. a gyerek.

Simán lehet hogy csak pont akkor volt jó kedve mikor mentél és ha más lettél volna akkor is örül. Vagy ha rossz kedvében tálalod akkor neked is sírna.

Ez nem ilyen egyszerű hogy akit szeret annál mindig mosolyog, hiszen akkor anya kezében se sírna soha, márpedig ez elkerülhetetlen.

2016. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!