Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes megvenni a fisher...

Érdemes megvenni a fisher price járássegítő babakocsit? Akinek van mondana véleményt? Tud valami különlegest?

Figyelt kérdés
Az 1éves lányomnak van már járássegítője , szereti is tolni , a kérdésem hogy érdemes ezt megvenni , elég "szép"ára van , vagy elég egy szimpla játékbabakocsit venni?
2016. dec. 1. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Semmilyen járássegítő nem kell a gyereknek, ha egészséges akkor meg tud tanulni járni és fontos, hogy átmenjen ezen a mozgásfejlödési szakaszon, ebbe csak bekavar a járássegitö, semmiképpen sem használnám, nem ajánlják a szakemberek.
2016. dec. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Felesleges. Fiamnak is van egy felfújható járássegítő hengere, de szinte alig használta. Magától állt fel és indult el 1-2 hónapja, most volt 1 éves és megy már mint a tank.
2016. dec. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is felesleges. Mi babánk is magától felállt és már ment 1 évesen. Szerintem csak akkor van rá szükség ha le van maradva a fejlődése.
2016. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindenképp szeretnék egy játékbabakocsit venni neki amiben a babáit viheti " sétálni" , csak ezen gondolkoztam el hogy megéri ez a fisher price járássegítő babakocsi , van valami különleges benne , vagy elég egy szimpla babakocsi.. De akkor nemnagy szám ez a fisher price
2016. dec. 1. 11:02
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Jók a Fisher Price játékok, de igazából inkább a márkát fizeted meg. Zenélő világító plüss víziló 7-8 ezer Ft, ne már.
2016. dec. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Ugyanaz a kettő, vedd az olcsóbbat, mindkettő csak annyiban segíti a járást, hogy maga előtt tolja a gyerek, mást nem tud egyik sem.
2016. dec. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem éri meg az árát. Bár nekünk nincs, de annak idején én is nézegettem. Azt hiszem zenél és ennyi. Egy sima olcsóbb babakocsi is jó arra, hogy tologassa benne a babáit, nekünk se volt végül semmi extra benne, de nagyon szerette.
2016. dec. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Uzenem a majom tarsasagnak akik oltogattak h minek rakosgatom fel 60px ugyanazt a kerdest h en vagyok az aki felrakta a masik kerdest!! Es en nem ugyanaz az a szemely vagyok mint a kerdezo!!! Majom tarsasag! Komolyan ide csak olyan kerdeseket lehet fel tenni ami egy bizonyos szintnek megfelel...
2016. dec. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem nem felesleges. használtan szép állapotban 6 ezer forint körül megkapod, 15 ezret én sem adnék érte. Mi is most fogunk venni, a lányom 13 hónapos, 1-2 lépést tett eddig teljesen egyedül, de inkább csak állni tud, az egyik kezét mindig fognunk kell, ha sétálunk. Az utóbbi pár hétben puszilgatja a babáját, megöleli, gondoltam, hogy jó lenne neki egy babakocsi, de azokat az ócska kínai vackokat még nem tudná tolni, mert instabilak, mi ezért választottuk ezt a kocsit. Abban egyébként egyetértek, hogy a járássegítő felesleges, de ha már veszel, ez a legjobb megoldás, mert általában a gyereket a villogó hülyeségek nem kötik le, ezt viszont később is tudja használni, így a járássegítő funkciója csak másodlagos. :)
2017. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!