Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 26-toltom a 7. hónapot de...

26-toltom a 7. hónapot de nekem sehogy sem jön ki . november 26 an multam 6 honapos es onantòl 27 tol szamoltam 4 hetet de nekem nem jott ki dec.26 kara a 7 honap 24 . Kere jott ki akkor most pontosan mikor toltom a 7 honapot?

Figyelt kérdés
Kerlek segitst

2016. dec. 2. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy mi van? Miért 4 héttel számolsz? Az 28 nap. Egy hónap nem 28 napból áll. A terhesség 40 hét, akkor a te számításod szerint 10 hónapig vagy terhes?
2016. dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A terhességet hetekben számoljuk
2016. dec. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért hónapban számolsz? Ma már csak a kíváncsiskodó nénikék gondolkodnak hónapokban.

[link]

2016. dec. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a tobbiek irtak, a erhesseget nem honapokban, hanem hetekben szamoljuk.

Egy honap pedig nem 4 het, hiszen akkor egy ev sem 12 honapbol allna, hanem 13-bol. :)


Ha mindenkepp ragaszkodsz a honapos szamolashoz, akkor azt nezd meg, hogy hany NAPTARI honap telt el az utolso mensid ota. Pl ha aprilis 20 lett volna az utolso mensi, akkor november 20-ig telt el 7 honap. De ennek igy semmi ertelme. Igy a terhesseg sem 9 honapra jon ki, hanem 9 honapra plusz kb egy hetre, ha jol remlik.

2016. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amíg bele nem vágtunk a babaprojektbe és bele nem ástam magam a témába én is mindig azt kérdeztem a kismama ismerősöktől, hogy hányadik hónapban vannak, a hét nem sokat mondott... Pedig nem vagyok nénike. :)


Szerintem amit a #3-as küldött tök jó.


11hkm

2016. dec. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2016. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!