Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért akarnak egyes rokonok...

Miért akarnak egyes rokonok kényszeresen kettesben akar maradni a babámmal? Mit csinálnátok olyankor?

Figyelt kérdés
Mikor látogatóban vagyunk apósoméknál, após le akar minket pattintani, hogy kettesben legyen 7 és fél hós babámmal. Ez titeket is zavarna? Mit tennétek? Légyszi írjatok kort, nemet, és hogy van-e gyereketek.
2010. máj. 1. 10:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én megőrülnék tőle, ha kényszeresen ezt csinálná.Pici még az a baba nagyon, legyen csak az anyukája is ott.34/N 2 gyerek anyája.
2010. máj. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
6%
biztos pedo az öreg.
2010. máj. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Hát engem nem fog senki lepattintani a gyerekemről! Ezt javaslom neked is, viselkedj egyértelműen, egy idő után csak leszokik róla! egy 8 hónapos kisfiú anyukája
2010. máj. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
hát, azt nem tudom, hogy pedo-e, de az ő fejében a nagyapa fontosabb a gyereknek az anyánál, úgy tűnik
2010. máj. 1. 10:21
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak azt akarja hogy kicsit ti is tudjatok kettesben maradni,vagy hogy vele is el legyen a pici.Viszont ha tényleg tulzásba viszi,akkor megértem hogy zavar.
2010. máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk is volt hasonló időszak! Én le állítottam az öregeket!
2010. máj. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha néha felajánlja, hogy vigyáz rá és addig Ti menjetek pl vásárolni vagy kettesben csinálhattok programot, az más. De nyilván itt nem erről van szó, ahogy kivettem a szavaidból és ez tényleg idegesítő lehet. Állj a sarkadra és mond meg, hogy nem hagyod egyedül a gyermekedet. Egyszer csak megérti.

Üdv. 7 hónapos kislány 26 éves anyukája

2010. máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

szia,

nálunk is ugyanez van..anyóséknál..eleinte(4hós korától kb ..most már10hós) mindig azt "játszották" h mikor megkaparintották a lányom,mindig átmentek vele másik szobába...mikor én utánuk,ők át egy másikba..és ilyenkor mondta is anyós h " gyere jól elbújunk anya elől"......mondtam h fölösleg,én is jövök..erre elfordítja a babám h nehogy meglásson(és esetleg vissza akarjon jönni hozzám??-szerintem)egy darabig ez ment mindig ha átmentünk,én persze már ki se engedtem a gyereket a kezemből.mondtam is a férjemnek h beszéljen velük,mert ha nekem kell csak kiabálás lesz belőle.nem mondhatom h megértették teljesen,de igy "csak" a szoba egyik sarkába "bújnak el" h én lássam őket..meg folyton mondják h hagyjam ott a babát és menjek el vmerre sétálni a férjemmel..mondom ezek után,kizárt.erre ők h de fürdetni se hagytam őket!-persze,mert nem az ő dolguk.szerintem semmi közük hozzá!nekem ez túl intim dolog.ez az elvonulás is nagyon idegesítő dolog.nyugodtan menj utánuk és szólj is nekik,nem biztos h megértik,de elöbb utóbb csak változik a helyzet! drukkolok :) kitartás!

ja,amúgy nálunk is ugy van h azt hiszik h ők fontosabbak a lányomnak mint én v a férjem..még terhes voltam mikor azt mondták h elsősorban az ő unokájuk lesz a lányom,másodsorban meg a mi gyerekünk...csak néztem rájuk h mivan????? (nem is első unoka már..)

szóval csak keményen :)

2010. máj. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm csinálta ezt. Nagyon idegesítő. Én rászóltam, hogy ne vigye el a kicsit, mert nem adom többet a kezébe. Most 1,5 éves a fiam, de most mèginkàbb nehezebben megy el másik szobába, ha én nem megyek. Szólj, hogy nem ès kész! 30/N
2010. máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy zavarban van az öreg, ha előttetek gügyög. Talán úgy érzi, jobban el tudja magát engeni, ha más nem figyeli babázás közben.

Nehéz így tanácsot adni, hogy nem ismerjük az apósodat. Milyen karakter? Zárkózottabb típus?

2010. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!