Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe/hogyan öltöztetik babátok...

Mibe/hogyan öltöztetik babátokat sétára ilyen időben? Sapit meddig kell rá adni?

Figyelt kérdés
6 hós
2010. máj. 1. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom jövő héten lesz 6 hós. Én hosszúujjú bodyt adok rá vékony pamut nacival, meg zoknit. Ha nem fúj a szél, akkor én nem adok rá sapit. Bár mindig nálam van egy hajpánt, amit a fejére és fülére rakok, ha mégis elkezdene fújni.
2010. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem is fúj a szél akkor kell rájuk sapit adni,nehogy megsüsse őket a nap.Az én fiam már másfél éves és még mindig adok rá sapit.Lehet venni nagyon vékony sapikat.
2010. máj. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen ezt akartam mondani én is, sapi kell rá szinte mindig, mert most meg már nagyon süt a nap és meg is éghetnek. Úgyhogy az arcukat már be is kell kenni napfényvédővel.

Jó mondjuk nem tudom mit csinál a hathósod, meg milyen a babakocsid, de azért gondolj a napra is.

2010. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hosszú ujjú body, rá egy pamut kis felső, nadrág, zokni , kocsicipő, és nyári sapi.

Szuper jó vékony sapik vannak, van sültje, meg hátul nyakvédője

pl: [link]

a mienk is ilyen fazonú, de nem a brendonban vettük, 2700 Ft volt

2010. máj. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!