Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lenne a legjobb elmondani...

Hogy lenne a legjobb elmondani, hogy babánk lesz?

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve együtt vagyunk.

Én 25 ő 27, mindenünk megvan és már terveztük a babát.

Kb egy év próbálkozás után végre kisbabát várok.

És abban kérném a segítséget hogy hogy mondjam el. Azaz hogy milyen különleges meglepetéssel tudassam vele?! Emlékezetessé szeretném tenni számára, hogy apa lesz.



2016. dec. 3. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, emlékezetes lesz neki, minden giccs nélkül is!
2016. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Egy ajándék dobozban,egy kis cipő vagy kis zokni. :)
2016. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Egyetèrtek, nem kell ehhez semmi különleges.

Èn csak simán megmutattam neki a tesztet, mikor hazajött a munkából-akkor láttam először sírni a fèrjem.

2016. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a férjem kezében lett pozi a teszt, mert először halvány volt a csík, azt hittem nincs ott semmi. Hidd el, nagyon örült, így is és nem is tudtam volna titokban tartani előtte egy másodpercig sem.
2016. dec. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%

Bunkóságnak tartom ha valaki az "apa" nélkül csinál tesztet, főleg ha tervezve van a baba!

Mindkétszer tudtuk hogy valószínű teherbe estem, együtt néztük meg a teszteket! Sosem bocsájtotta volna meg ha a háta mögött tesztelek!!

2016. dec. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Itt olvastam egyjo otletet : vett egy unisex tipegot, es par poloval berakta a mosogepbe, majd ferjet megkerte, hogy teritse ki a ruhakat. :)


Hacsak nincs szaritogepetek :)

2016. dec. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is felesleges a különleges meglepetés. Én felhívtam vele, ennyi. Örült így is.
2016. dec. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

A teregetos otlet tok jo.


En megcsinaltam a tesztet (ami mar a harmadik vagy negyedik volt, mert kesett par napja), es amikor eloszor halvany pozitiv lett idon belul, remegve bujtam vissza melle az agyba, amire felebredt, es kerdezte, hogy mi tortent. Mondtam, hogy ugy nez ki, kisbabank lesz, aztan eletoltam a felhomalyban a tesztet, ,,ugye te is latod? Te is latod?"-dal, es latta o is :)

2016. dec. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

A teregetős meglepetést csináltam meg ma. Óriási siker volt először megfogta a bodyt kiteregette nyúlt volna a másik ruháért mire visszakapta a fejét. Rám nézett mar könnyes volt a szeme elővettem a kis zoknit is és elsírta magát. Most láttam először sírni. Hatalmas boldogság!

2016. dec. 4. 20:00
 10/11 anonim ***** válasza:

De szupi :)

Orulok, hogy bevalt az otlet !


Sajnos en nem csinalhattam meg anno, mert az exem nem orult a babanak :(

2016. dec. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!