Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyáron itatjátok majd vagy...

Nyáron itatjátok majd vagy itatta vki vizzel a bébit attól, hogy anyatejes? Most 2 hós a babánk, de a tegnapi melegben fel-fel ébredt a sétakor és olyan volt mintha szomjas lenne.

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én a védőnőt kérdeztem mert gyakran van úgy a lányom, hogy a cici nem kell neki szomjoltásra, de az ízestetlen teát és a babavizet elfogadja és azt mondta a védőnő hogy lehet neki adni.

úgyhogy én szoktam.

2010. máj. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nyáron már 8-9 hónapos lesz a fiam és ha két szopi között lesz szomjas, babavizet fogok neki adni. Nagyon szoptatáspárti vagyok, de nálam a babavíz csakis nyáron szóba jöhet.
2010. máj. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem itattam. A kisfiam decemberi, legelőször augusztusban fogadta el a teát, pedig nagyon forró napok voltak tavaly nyáron. Ő is anyatejes volt, most is az még:)Persze már eszik elég sok mindent, de még most sem iszik olyan sok folyadékot, mint sok másik babánál látom. Nekünk tegnap is kb. 3 dl gyümölcslé fogyott el, nem fogadott el többet, pedig kínálgattam.
2010. máj. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Én szoktam itatni a babát. Én is gyakran megszomjazom, ő miért ne lenne szomjas? Fóleg a nyári kánikulában. Én babavizzel higitott bébigyümölcslevet vagy sima babavizet adok neki.
2010. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Én is itattam,a víz nem árt neki,és legalább nem édes,mint az anyatej.Nyugodtan itasd.
2010. máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom január elején született és szeptember elején fogadta el a vizet (mást egyáltalán nem) először (tehát 8 hósan), hiába voltak a nagy melegek, a szopcsi elég volt neki.

Én meg tiszta ideg voltam mindig, hogy kiszárad

2010. máj. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én itatom a Picit minden nap, minimum 4dl elfogy neki napközben. Nagyon szereti, főleg az almalevet bébivízzel higítva. Most 6,5 hós.
2010. máj. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én első naptól itattam, pedig januári
2010. máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.D mi az a babaviz?A sima forralt viznél jobb?
2010. máj. 2. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!