Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes a babám, mire utalhat...

2 hetes a babám, mire utalhat ha csak a dudli nyugtatja meg?

Figyelt kérdés
Peli csere,etetès,böfiztetès munden megvan es sir akkor is amikor dudlizik 2-3percenkènt felsir. De amint kipottyan a dudli a szajabol folyton sír. Mar nem cicizik hanem tàpszerezik,de nemhinnèm hogy rossz lenne neki mivel az elso es masodik ejjelt vègigaludta a tàppal teljeseb nyugodtan. Ha valaki tudna esetleg tanacsot adni azt nagyin megköszönnèm.
2016. dec. 5. 04:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hetes! Fajhat a hasa, fazhat, simán anya közelsége hiányozhat neki! Nekem sem volt tejem, de éppen ezért hagytam komfort cicizni, ugy aludt el eleinte. Még az is lehet, hogy pár cseppecske azert jött neki és jol esett. Dajkáld és ne a cumit tömögesd a szájába! De tenyleg most ezt nem szemetsegbol, de ne várd mar el egy kéthetes csecsemőtől, hogy cumival nyugtassa le magát!
2016. dec. 5. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló sokkal szebben fogalmazta meg, amit én szerettem volna. Szóval csatlakozom az előttem szólóhoz.
2016. dec. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Inkabb szoptatnad azt a szerencsetlent.
2016. dec. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Peli, dudli, tap...


Szoptasd, ringasd!

2016. dec. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ket hete még a testedben élt. Hallotta a szíved dobogásàt, érezte, hogy vele vagy. Semmiért nem kellett dolgoznia, sem az ételért, sem a levegőért.

Most kint van, nélküled. A tápszerrel kap élelmet, de nem kap szeretetet. Néhány perc, jóllakik, lerakod. Neki te kellenél, az illatod, a bőröd érintése, az ölelésed.

Ehelyett kap egy műanyag cumit.

Az lenne a csoda, ha nem sírna!

2016. dec. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Piha. Itt leirtam kedvesek a szüksègleteket,nem pedig minden egyes rèszletet/masodperc beszamolot szerettem volna trtani. Ugylatom itt elèg ha egyszeruen fogalmazod meg a kèrdèst..tehàt: Mindent csinalok vele ami egy baba igènyeinek megfelel..tehat ölelgetem,simogatom,ringatom,ènekelek neki,tisztàba teszem,megetetem,sètalgatok vele ès van hogy semmi sem segìt. Nem azert tettem fel a kèrdèst mert hulye vagyok azokhoz amiket leirtatok,csak tudni szerettem volna hogy masnak is volt e hasonlo tapasztalata. Meg egyszer: koszonom!
2016. dec. 5. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!