Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti mikortól engeditek...

Anyukák ti mikortól engeditek simogatni a babát?

Figyelt kérdés
Engeditek egyáltalán hogy az emberek simogassás, beszéljenek a babátokhoz mondjuk az orvosi rendelőben vagy az utcán babakocsival? Néhány anya csúnyán néz rám ha nézem a kisbabáját a babakocsiban, ebben szerintem nincs semmi rossz olyan aranyosak.
2016. dec. 5. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En sem szeretem, ha idegenek fogdossak a babamat. Persze beszelgetni mindenkivel lehet, csak ne lepjen be a magan szferamba egy ismeretlen ember
2016. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom,hogy idegen valaha simogatta-e a fiunkat a babakocsiban. De szerintem nem. Nem vagyok egy túl aggódó, féltő anyuka (pl. a kórházból hazajőve már fogadtunk látogatókat), de azt nem engedtem volna, hogy utcán/orvosnál/boltban fogdossák a gyereket idegenek vagy ismerősök. Ott nem tudnak kezet mosni, ki tudja, hogy előtte mit fogtak meg stb. Azért nem néztem soha senkire csúnyán, ha nézte a fiunkat, de azért szóltam volna, ha zsutty meg akarta volna simogatni az arcát. Nem illik és nem is higiénikus.
2016. dec. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Míg kisbaba volt és jött hozzánk valaki, csakis kézmosás után nyúlhatott hozzá. Most 2,5 éves és nem szeretném ha az utcán idegenek piszkálnák. Beszélgetni nyugodtan beszélgethetnek vele, az nem zavar. Az sem zavart soha ha megnézték a babakocsiban, én is megnézem a másét, ismerősökét közelebbről, idegenekét csak odasandítva.
2016. dec. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem engedem, hogy idegenek fogdossák. Oltári nagy tahóság egyébként idegen gyereket letámadni.


Beszélgetni lehet. Ha a gyereknek nem tetszik, úgyis kifejezi. Piciként sírással, késóbb azzal hogy arréb áll.


Alvó gyereknek gügyörészni a kocsiban viszont akasztást érdemelne. Nem az idegen fog kínlódni, hogy visszaaludjon.

2016. dec. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Idegen ember ne fogdossa a gyerekemet. Ha ismerős jön látogatóba, ő persze már simogathatja, foghatja, kézmosás után. De az utcán egy idegen ne nyúljon hozzá!


Nézni nézhetik, én is megnézem másét, mert minden kisbabát szépnek, aranyosnak látok, egyszerűen jó rájuk nézni. De nem szoktam idegen babákhoz csak úgy hozzányúlni...

2016. dec. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!