Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ! Fiús Anyukák! Mi lehet ez?

! Fiús Anyukák! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap fürdetés után törölközésnél észre vettem,h a 2hónapos kisfiam egyik heréje megduzzadt,nem nagyon csak kicsit. Nem fáj neki mert ovatosan megnyomkodtam nem-e érzékeny de Hála Istennek nem. A 32 hetes UH-n még a terhességem alatt ráirták a papirra,h mindkét heréje leszállt.A korházban sem mondták mikor haza jöttünk h ezzel gond lenne,gondolom ahogy megszületnek a kisfiúk ezt is nézik. A Vedonomre ráirtam azt mondta, figyelgessem nem-e nagyobbodik.Ha igen akkor ügyelet ha nem akkor hétfön vagyis holnap orvos.Hála Istennek nem nagyobbodott.De addig is elég tanácstalan vagyok,és aggodom. Esetleg valaki kisfiának volt már ilyen? Ha igen akkor válaszoljatok pls a kérdésemre.
2016. dec. 11. 11:13
 1/2 DEZIRÉ129 válasza:
Lehet sérv is. Irány az orvos!
2016. dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Zsuzsi ne viccelj.2 hónapos,még a heréje se szállt le.szerintem te a zsacsit nyomkodtad csak.
2016. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!