Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiús anyukák, segítség?

Fiús anyukák, segítség?

Figyelt kérdés

A barátom anyukája egy elég tipikus fiús anyuka. Nagyon sportolós, kemény, állandóan kiöltözik, mikor együtt megyünk valahova már én érzem kényelmetlenül magam, mert rajtam van egy visszafogott ruha, rajta meg testhezálló miniruha stb.

Még nem volt olyan komoly kapcsolatom, ahol ez érdekelt volna, de a barátommal komolyan tervezünk és nem tudom, hogy kezeljem az anyukáját egyszerűen.

Látom, hogy kedves velem, de érzem, hogy nem örül, hogy a fiának barátnője van, akit szeret. Mintha irigy lenne, vagy nem tudom. Szóval nem tudok rá semmi konkrét rosszat mondani, de mindig érzem, hogy nem örül nekem.

Mit tegyek? :( Barátom ezt nem veszi észre és neki hiába is mondanám, mert ő az anyja és nem akarok ebből veszekedést csinálni


2016. máj. 20. 16:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
És valami konkrét bajod van vele? Mert az, hogy te úgy érzed, hogy nem kedvel (simán lehet, hogy benézted), illetve az, hogy csinosan öltözködik nem tűnik olyan nagy problémának.
2016. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet hogy pont te irigykedsz rá??
2016. máj. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem irigykedek rá, nagyon jól érzem magam a bőrömben. A csinos öltözködéssel nincs semmi gond, de a miniruhák, amiből majd' kilóg mindene, nem hiszem, hogy csinos öltözködés, az még egy korombelinél is szégyenletes, nemhogy egy felnőtt nőnél.

De ilyen nagyon apró dolgokban szeret keresztbe tenni nekem és ott tartok már, hogy nem nagyon akarok hozzájuk átmenni, mert semmi kedvem találkozni vele

2016. máj. 20. 16:41
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Semmi konkrétat nem írsz. Ahhoz meg szerintem semmi közöd, hogy ő hogyan öltözködik. Az eddigi infók alapján inkább te vagy gáz, mint a fiús anyuka.
2016. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4.: Jó hogy elolvasod amit írtam hogy apró dolgokban keresztbetesz?
2016. máj. 20. 17:23
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
5 Oké, de miben?
2016. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%

"mikor együtt megyünk valahova"- ha annyira nagy baja lenne, akkor lehet ki sem tenné a házból a lábát veled.

Meglehet, hogy szeretné ha kicsit többet adnál magadra, de ebbe nincs mit beleszólnia-feltéve ha ez a problámája.

Azt írtad apróságok..akkor mégsem lehet olyan borzalmas..ahhoz képest, hogy milyen anyós történetek vannak itt..

Viszont azt megteheted, hogy a tudtára adod, hogy ez és ez miatt te picit rosszul érzed magad és nem érted, hogy miért csinálja azt amit. Legjobb tiszta vizet önteni a pohárba...

2016. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudj, de tényleg nem igazán értem, h mi a gond... azzal, hogy kihívóan öltözködik, mi a problémád? Miért törődsz ezzel, miért zavar? Mit értesz az alatt, hogy nem tudod kezelni? Mit? Mit kéne kezelned?

Mik azok a "nagyon apró dolgok", amikben keresztbe tesz? Szándékosan?

Ha csak ennyi a gond, hogy kedves, de te úgy érzed, nem örül neked... hát ne haragudj, de magas ívből sz..rnék rá. Most biztosan én leszek a rosszindulatú szemétláda, de miért kéne szeretnie téged? Komolyan. Lassan fel kell nőni, és el kell fogadni, hogy nem fog mindenki szeretni, csak mert cuki vagy/szép a szemed/szeretsz csicseregni/akármi. Nem várhatod el, hogy mindenki azonnal és feltétel nélkül szeressen, főleg nem egy viszonylag friss kapcsolatnál (a leírásból úgy tűnik, maximum 1 éves lehet a dolog).

a, Szerintem fel a fejjel, tényleg ne agyalj ezen, hulla fölösleges.

b, Ha ez nem megy, kezdd azzal, hogy legalább magadnak fogalmazd meg a konkrét problémát (sokszor az sem olyan könnyű, mint gondolnánk).

2016. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

az hogy kioltozik miota szamit keresztbetevesnek? es teged mi tart vissza hogy kioltozz?

es orvos latott mar?

2016. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

"Meglehet, hogy szeretné ha kicsit többet adnál magadra"


Ez neked honnan jött? Ha visszafogottan öltözik az azt jelenti, hogy nem ad magára? Attól még lehet tiszta és ápolt (sőt, ha van barátja valószínűleg az is).

Attól mert valaki nem utcarongyként öltözködik nem jelenti azt, hogy nem foglalkozik a külsejével...

2016. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!