Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babátok súlya hogy...

Piroska és a farkas kérdése:

5 hetes babátok súlya hogy alakult a születés óta?

Figyelt kérdés
Kisfiam ma5 hetes. 3880 grammal szűletett, ma 4870- et mértünk. Először fogyott,de mikor gxarapodni kezdett, két hét alatt 40 dkg- ot hízott, most pedig bő egy hét alatt hízott ennyit...ez nem gond? Mi lesz így? Egyébként nincsenek hurkái, egyáltalán nem kövér, csak én ezt sokallom...
2016. dec. 12. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!:) Én kisfiam 3750-el született, 4 hetesen már 4900 gramm volt.. :D Semmi baj nincs vele, 6 hós korára megkell dupláznia a születési súlyát..:) Nekem 6 hós most 7600 gramm. :)
2016. dec. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaah és az én babám se hurkás.. :) Társul hozzá 71 cm!:)
2016. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4200 grammal szuletett, 5 hetesen 4880 gramm volt. Kb ket hetes korara nyerte vissza a szuletesi sulyat.
2016. dec. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Nekem is egy kilót hízott egy hónapos korára. Ismerek még ilyen gyerekeket. Sőt, olyat is, aki két kilót hízott első hónapban.

Azt mondják, az alacsony súlyúak gyorsabban híznak. Ez igaz is, de nagyobb súlyúak is produkálhatnak gyors hízást. Az én fiam nagyon kis vékonyka volt. Most meg tiszta hurka, pedig anyatejes.


Ha érdekel, kiszámíthatod a testtömeg indexét. Náluk 14-18 a normális. Úgy kapod meg, hogy súly (kg)/hossznégyzet(m). Az én fiam 18,16 :) kis dundi, de majd lemozogja.

2016. dec. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 4kiloval született 5 hetesen 5800g volt, 2 hónapos korában már 7200g.
2016. dec. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!