Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öklendezik! Mindkét keze a...

Öklendezik! Mindkét keze a szájába! Mitől? Baja lehet? Éhesnek nem éhes és most kelt fel! Nagyon megijedtem ahogy öklendezik! 2hós a baba

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:

felfedezte a kezét. nyugi semmi baj. a babék nagy része ezt csinálja olyan 1éves korig (fogzás végéig) utána anorexiás lesz és 2évs koráig alig eszik majd. :))))

később kinövi ezeket. Ha nagyon nyeli a kezét vedd el a szájától, adj rágcsát a kezébe, vagy játsz vele egy kicsit.

só-bors.lekötözés nem kell!!!!!!!!!!!!!


3éves és egy 4hós baba anyuja

2010. máj. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az én fiam is akkor csinálta,mikor elkezdett fogzani.és persze mikor felfedezte a kezeit.Mellesleg nálunk hamarabb ismerete a lábait.

Belinkelek egy rágókát,ami szerintem nagyon jó,pille könnyű és masszírozós.ezt próbáld neki adni.

ja és nem mellékes 26hetesen a magzatom a 4D UHon mindkét kezét betömte a szájába :-) nagyon jól nézett ki.


[link]

2010. máj. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!