Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt a baba csinálta? Kicsit...

Ezt a baba csinálta? Kicsit megijedtem.

Figyelt kérdés

Miután felkelek, mindig szoktam nézegetni, meg simogatni a hasamat. :)

Most, mikor simogattam, lent a hasam alján éreztem egy dudort. Oda néztem és láttam is, hogy ott valami kidudorodik. Szaladtam a páromhoz, hogy nézze meg, mert lehet csak beképzelem. Ő is látta. Ott fogdostuk a hasamat és egyszer csak a jobb oldalról átment középre és egy kicsit feljebb. Páromnak folyton ott volt a keze a hasamon és azt mondja, hogy érzett valamit. Én ezt kétlem, mert én meg semmit. 10perc után meg már teljesen eltűnt a dudor. A babám lehetett az? 15+5 hetes terhes vagyok. Azt mondta a doki a 12hetes uh-n, hogy vékony a hasfalam. Lehet, hogy ezért láttuk kidudorodni?


2011. aug. 2. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Olvasva a kis magyarázatot a kérdésedhez eszembe jutott amikor én vártam.Én is ugyan így rohangáltam mindenért...:))))

Természetesen a baba "dudorodik"vagyis játszik odabent.lehet még nem érzed,hogy rugdos,de attól még látni lehet.Én először 16 hetesen vettem észre,hogy rugdossa a bugyi korcát pedig nem éreztem semmit.És csak rohangáltam,hogy ti is látjátok??:))

Gratulálok a kicsihez.

2011. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Lehet bizony, főleg hogy írtad, vékony a hasfalad!:)

Ami mozog odabent, az bizony a picurkád!:)

Később még jobb lesz, nekem volt már hogy a popóját is kidugta és azt simogattam!:) Jó babavárást!

26 hetes km

2011. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Visszatekintve de reg ereztem.:)Pedig csak 8honapos.Na mind1 imadtam terhesnek lenni.

Igen az bizony a babod volt.Lesz meg olyan is mikor a kis "dudor" ide-oda fog cikazni.Jo babavarast es Gratulalok!Tovabbi jo "dudorokat":)

2011. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, a baba volt, fog még ettől extrább dolgokat is csinálni! :) De azt a részét nem értem, hogy "kicsit megijedtem". Mitől?
2011. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szia, perszehogy a pici volt, nekem is csinálta,kinyomta magaát, kidudorodott, aztán ha megfogtam, odébb húzodott. gratulálok. és természetes, hiszen már boven érezheted, én már a 14.ik héttol, de nem voltam benne biztos, de a 16.ik hétre már egyértelmu volt. gratulálok

9hetes kismami

2011. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az bizony a baba :o)

Nekem egy kis E.T. volt a hasamban; olyan szinten kinyomta sokszor magát, vagy az elején csak dudorodott, hogy azthittem mentem megpusztulok a nevetéstől:O)

2011. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Megnyugodtam :)

Azért ijedtem meg, mert olvastam itt, hogy valaki 12hetesen érzett/látott ilyet és kiderült, hogy az nem a baba, hanem mióma volt.

2011. aug. 2. 16:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezért ne olvass ilyeneket..totál a frászt hozzák az emberre, holott ennek a legzebb időszaknak kellene lennie!


Elég ha az alappal tisztában vagy; mint pl a baba mozgásának napi figyelése..felesleges még ezzel is terhelni magad:O)

2011. aug. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!