Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam uh-án és az...

Tegnap voltam uh-án és az orvos a baba mellett egy bevérzést látott, nagyon megijedtem, akinek volt már ilyen irjon legyen szives, hogy mi történt! Megmaradt a babátok? Mit tettetek hogy ne legyen baj?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:

utrogestant 2x1 és rutascorbint kellett szednem, 12 hétig non stop fekvés. megmaradt a baba, sőt már meg is született.

pihenj és ne stresszelj. nem emeltem, nem guggoltam, nem hajoltam stb. ja és no sex. sem orgazmus.

2011. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Utrogestánt én is kaptam de mást nem.Tegnap óta én is pihenek.Muszáj feküdni vagy ücsörögni is lehet a fotelbe?Gratulálok a babádhoz és kösz a gyors választ
2011. jan. 20. 16:50
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem a doki azt mondta, hogy nem kell katonásan feküdni, szóval apróbb háztartási munkát engedett pl. mosogatás, de én semmit nem csináltam, csak wc-re és enni keltem fel, na meg tisztálkodni, nagyon féltettem a picúrt.

a rutascorbin vény nélkül kapható (azt hiszem) 3x1-t kellett ennem ez erősíti a hajszálereket, tehát a bevérzést akadályozza meg.

2011. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia!

nekem is megmaradt én semmit nem szedtem, kaptam rá, csak no sex, kímélő üzemmód és sok fekvés, kicsit vérezgettem de felszívódott a lányom már 4-éves

2011. jan. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jaj de jó!Örülök hogy nem lett baj,remélem nálam sem lesz!Köszi a megnyugtató válaszokat!Még egy kérdés,ez a vér felszivódik vagy távozik?Ha távozik vérszinű vagy inkább barna?
2011. jan. 20. 18:19
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem felszívódott. a köv uh-n már nem volt semmi. ja de hát a baba :)

utrogestant után pár napig még volt barnázás, de egyre csökkent majd elmúlt és soha nem is jött vissza.

2011. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy írok, én egy negatív példa vagyok.

5 hetesen voltam uh-on és nekem is volt egy bevérzés a bab mellett. Duphastont és no-spa-t kaptam (2x1). Nem modta a doki, hogy feküdjek csak annyit, hogy ne éljünk nemiéletet. Sajnos a 6. héten elment a babánk, nem volt semmi előjel, csak esetleg annyi, hogy sokat fájt a hasam alja, de nem görcsösen.

Bocsánat, hogy leírtam a rövid történetem.

Kívánom, hogy veled ne történjen meg!

Boldog babavárást és jó egészséget!


A

2011. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

9. héten baráztam kiderült haematómám van.

2 hét pihenés/fekvés és szépne felszívodott, nem szedtem csak C-vitamnint.

34. hétig dolgoztam, 22 hós a lányom

2011. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!"A" neked is köszönöm és nagyon sajnálom hogy nem maradt veled a babád!Köszönöm a jó kivánságot is!
2011. jan. 21. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!