Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az eredeti dobozon 1 hetes...

Az eredeti dobozon 1 hetes kortól, egyébként 4 hónapostól?

Figyelt kérdés

[link]


A képen látható dobozon az van, 1 hetes kortól.

A linkben 1 hónapos van ìrva.

A leírásnál 4 hónap.

(A magyarosított dobozon is 4 hónap.)

De most akkor melyiknek lehet hinni?



#Humana #babatea #jóèjt
2016. dec. 14. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden országban más a bevett protokol.Itthon ezek a granulátomos teák többsége 6 hós kortól van,nem is négy hóstól.Amúgy ez minden,csak nem tea.Ha mindenképp szeretnél adni,akkor filteres baba teát vegyél,vagy ezeket az összetevőket zacskósban
2016. dec. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jól mondja az első, minden országban mások az ajánlások, a magyar ajánlás általában szigorúbb, mint a német.


Külön folyadék csak extrém melegben, betegen, vagy a szilárd ételek bevezetésétől kell. Pár hetes babának télen elég folyadék 100%-ban az anyatej, vagy az anyatejpótló tápszer. Januári babámat nyári hőségben itattam először külön almaleves (gyümölcsből facsart) vízzel, 11 hónapos, kizárólag vízzel itatom, még filteres teát sem főztem neki. (Bár vettem már.)


Én nagy teaivó vagyok, pont emiatt ezek a granulátumokat nem tartom sokra... Ha már nagyon akarsz valami adni pluszba - érdekelne a miértje, mivel nincs rá szükség - akkor maradj a filteres babateáknál. De attól is lehet szélgörcs, stb. szerintem az is fölösleges.

2016. dec. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

16 hetes.

5 napja nagyon rosszul alszik, az okát nem tudom. Erről írták sokan, hogy a citromfű miatt jobban aludt a baba, ezért gondoltam.

2016. dec. 15. 07:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél neki szálas vagy filteres citromfű teát.Amúgy 16 hetesen már jöhet a foga is,attól is aludhat rosszul.Az okát kellen megtaláni.
2016. dec. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az eredeti ajánlás szerint is csinálhatod, ez csak tea :)
2016. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4: Én is gondoltam a fogára, mert töm mindent a szájába, meg ömlik a nyála, bár ez már így tart egy ideje.

Meg a hasával van gond, puffad sokat és nehezen kakil, heti 2x szokott csak.

Erre a dr.nő kamillateát javasolt (sziruposan), de olvastam, hogy azt se lehet rendszeresen adni :S


Csak nem tudtam, hogy ilyen kicsinek lehet rendes citromfű teát adni.

2016. dec. 15. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!