Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valami ennyire rendszert...

Lipu kérdése:

Lehet valami ennyire rendszertelen? Babám 10 hetes. Átalussza az egész napot, éjszakát is, csak enni ébred fel, max 30-60 perc játék és ismét alszik. Következő nap viszont szinte egesz nap ébren van. Max 3x tudom letenni 10-20 percekre.

Figyelt kérdés

2016. dec. 17. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Nálunk is volt ilyen. 8-9 hetes korában reggelente én se tudtam, hogy szinte egész nap aludni fog vagy csak rövid alvások lesznek. Kb 3 hónapos korára 4x30 percet aludt de volt mikor az egyik délutáni alvás akár 2-3 órás is lett, így nyilván el is maradt a 4. alvása, de 4-5 hónapos korára már ilyen sem volt, csak a fél órás alvások, szóval lett rendszer benne.
2016. dec. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! A mi babánk 8 hetes, nálunk is ez megy, csak nekünk 2 napot ébren van ugyanígy, mint nálad, aztan a 3. napot meg ataludja, csak enni kel fel. Remelem en is, hogy rendszeresebb lesz ez, vagy inkább hogy a másik két napon is fog majd aludni pár órát.
2016. dec. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!