Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ezen változtatni? Két...

Lehet ezen változtatni? Két hònapos a gyerek, éjjel háromszor kell.8-9 között szokot álatalában elaludni, de éjfél 1-között kel újra, utána 2-3 között utána megint 5-6 között. Van valami tanácsotok?

Figyelt kérdés
Megcsinálhatom úgy a tápszert neki éjjel,hogy megcsinálom utána cumisüveg melegítőben megmelegítem ?
2016. dec. 17. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, mert max 2 oraig jo, es nem szabad ujramelegiteni (az enyem

Legalabbis ilyen)

2016. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az en babam is ugyan igy kel ejjel kb. Mar 4 honapos es meg mindig , annyi a valtozas hogy neha neha mar csak 1szer kel fel ejjel de ez ritka. En egesszen hozzaszoktam mar. A tapszert ne keszisd el elore, en nemtudtam hogy nemszabad es 2-3napig enis igy csinaltam az elejen aztan itt olvastam h nem szabad mert elkezd megromlani 1-2 ora utan, valaki irta h szagoljam meg a friss tapszert es azt amit elozo este keszitettem be a huttobe ... hat en ereztem a kulonbseget rendessen, pedig csak 4-5orat volt a huttobe :)
2016. dec. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!