Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kislányomnál néha...

5 hónapos kislányomnál néha azt veszem észre amikor felébred, hogy megremeg. Olyan mintha megijedne valamitől. Soha nem volt ijesztgetve. Mitől van ez? Normálisnak tekinthető ez vagy nem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ő ilyenkor pisil,és kirázza a hideg.
2010. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy sok baba megrázkódik, amikor pisil.
2010. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem olyannak tűnik mint amikor pisil,hanem mintha megijedne valamitől!Még a szeme körül is bevörösödik.Egyszer kétszer még észrevettem olyankor is ezt a remegést amikor túl fáradt!
2010. máj. 2. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja 6 hon kisfiam,de csak fürdés utáni alvásnál.Szerintem ilyenkor mélyen alszik,és amikor 22h kor ébred enni v keltem nagyon megijed.Olyan mintha hirtelen nem tudná hol van nem ismeri fel a helyét.Lehet álmodik vmit,ilyenkor felveszem,eszik és megnyugszik.Remélem kinövik :-)
2010. máj. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg olyan mintha nem tudná,hogy hol is van és meg van rémülve!Kicsit aggaszt,de remélem én is,hogy kinövi!
2010. máj. 3. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!