Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kutyas- Anyukak par napos...

Kutyas- Anyukak par napos -hetes babaval?

Figyelt kérdés

Van egy labradorunk. Ket-harom naponta porszivozok. Ha meglesz a pici szerintetek hogy fogja viselni a porszivo hangjat? Van tapasztalatotok ?

Koszonom


2016. dec. 21. 11:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Lehet rosszul fogalmaztam de ezen az oldalon mindig szeretik kiforgatni az ember szavait. Mig nem volt kutyus szombatonkent volt a nagytakaritas es akkor mostam fel es porszivoztam. Most mivel van a kutyus ketnaponta porszivozom es felmosok.


Nem ertem miert kell undokoskodni!


Koszonom ment mindenkinek a zold kez. Meg az utolso kedves valaszolonak is.......

2016. dec. 21. 20:47
 12/15 anonim ***** válasza:
A lányom kifejezetten szerette a hangját és sokszor el is aludt rá. Ha fájt a hasa akkor a hajszárító segített. Hasára törölköző amit fújtam, a meleg jót tett a hasának a hangja meg nyugtatta.
2016. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem undokoskodás. Nincs értelme a kérdésnek. Kutya nélkül is kellene porszívózni.
2016. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Heti 1 felmosás, porszívózás kevés.
2016. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Jo h nektek ennyi idotok van okoskodni meg takaritani... mikor este hatrA haza ersz munkabol masnapra megfozol es meg esetleg kipakolod vasarlast, vasalsz, elmesz uzletbe es ha este nyolckor bekapcsolod porszivot feltakaritani akk le a kalappal... mivel meg minden szombatton egyetrmeztem igy egy napom volt h kinyaljam a lakast. Es mindig tiszta volt... de hat gondolom legjobb itelkezni. Korulottem mindenki hetente takarit. Milyen jo h gyakorin az anyak ennyire tokeletesek!
2016. dec. 22. 03:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!