Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok ajánlani Budapesten...

Tudnátok ajánlani Budapesten olyan hordozási tanácsadót aki kijön házhoz és megmutatja, hogy hogyan kell felkötni magamra a babát?

Figyelt kérdés
2016. dec. 21. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:

És te szülő vagy?

Védőnő? Kórház? Háziorvos? Youtube?

2016. dec. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem értem a válaszod. Ajánlani azt jelenti, hogy valakinek bevállt és ajánlja...az interneten rengeteg minden van..de nem biztos hogy jó. Miért kell kötekedni mindig? Mire jó ez nektek? Vélemények érdekeltek volna nem a leugatás..
2016. dec. 23. 07:30
 3/5 Nereida3 ***** válasza:
Az ilyen tanácsadókat dúláknak hívják, itt Szegeden tudok egyet, szerintem ha van ott olyan központ, ahol foglalkoznak jógával, tanácsadással, szülésre felkészítéssel, akkor szinte mindegy, kit kívsz fel. Az ember valahogy úgyis összefut azzal, aki neki van szánva. :) Sok sikert!
2016. dec. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kerdezo, rossz helyen tetted fel a kerdest, gyere a babahordozas kerdesek es valaszok-fb csoportba, vagy a Hordozz szabadon, kerdezz batran-ba. Illetve ajanlom a hordozo.hu-oldalt, szerintem naluk van olyan, aki hazhoz is kimegy. Voltam naluk a hordozohazban tanacsadason tobbszor is, nagyon kedvesek, hozzaertoek, rengeteg eszkozuk van, kolcsonozni is lehet. A dulanak nem tudom, mi koze hozza:) Ahogy az elso valasznak sem:D
2016. dec. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. dec. 24. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!