Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek később indult el a...

Akiknek később indult el a babájuk, mennyi idős volt?

Figyelt kérdés

A kisfiam 11-én lesz 14 hónapos és még egyedül nem megy. Tudom ez még nem vészes, csak kiváncsi lennék rá, hogy mennyi a mx. idő?

A kislányom anno nem volt 10 hós, amikor elindult...


2010. máj. 3. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyém még csak kilenc hónapos,de még csak kúszik,így saját példát nem tudok mondani,de a barátnőm lánya másfél éves és a napokban kezdett el önállóan menni.Apukám pedig két éves volt,mikor elindult anno...
2010. máj. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fiam 3 nappal azelőtt indult el, hogy betöltötte volna a 14. hónapot. Nagyon gyorsan tökéletesítette a járást ezután.
2010. máj. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

14 hónaposan. Viszont addig profin mászott, és mikortól járt egyáltalán nem kellett fogni a kezét, meg vezetgetni (mondjuk előtte se vezetgettem mert úgy voltam vele hogy akkor járjon ha már megérett rá ne előbb).

Sose esett el, nem zakózott olyan hatalmasakat mint más ismerős babák, akiket vezetgettek erőltettek stb.

Ha nem érezte biztonságosnak a dolgot, egyből lement 4kézláb szóval teljesen biztonságosan mozgott.

Azóta is így van:) nekem ez többet ért minthogy mondjuk 10 hónaposan már a kezemen "lógva" lépegetett volna.

Nem azt mondom h mindenki így jár aki 10 hós csakhogy van ilyen is.

2010. máj. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Még azért írjon, akire vonatkozik a kérdés:)
2010. máj. 3. 10:39
 5/7 anonim ***** válasza:

16 hónaposan indult el.

Semmi baja nincs, ne aggódj szerintem:)

2010. máj. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

14 hónaposan, szó szerint egyik napról a másikra.

Egyik este azt gyakorolta nagy nevetgélés közben, hogy kapaszkodás nélkül le tud ülni és utána fel tud állni. Másnap egyedül elindult.

2010. máj. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok.
2010. máj. 4. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!